Atak spamerów w komentarzach na portalu

To ja zadam jedno, o forum:

Kto z redakcji odpowiada za forum? Albo przynajmniej się nim opiekuje, bo do ponad roku stoi na starym silniku, od tamtego czasu zostało wydanych aż 17 aktualizacji silnika, które zawierają poprawki bezpieczeństwa, funkcji i inne.
W tej chwili działamy na wersji 2.4.0.beta5 sprzed ponad roku.
PS. Pisałem w tej sprawie do Tomka Bryi, w połowie września odpisał że przypomniał o tym Wojtkowi i “będą działać”. No ale nie działają. :wink:

1 polubienie

Chyba wiem co może polepszyć sytuację…
Więcej moderatorów…

Mężczyzna jak powie, że zrobi to zrobi. I nie należy mu przypominać o tym co pół roku.

2 polubienia

Chamstwo i przekleństwa na głównej to już standard czy tylko mi się tak wydaje?

@tomekb, może wymuszone logowanie/rejestracja, aby pozbyć się anonimów?

Dla @tomekb liczy się ruch na forum i portalu. Blogi zawsze były ważniejsze, niż forum. Gdybyś był członkiem ukrytych działów, wiedziałbyś o co chodzi.

Myślę, że argumenty @tomekb były nietrafione i ma już w poważaniu dp, a tym bardziej forum.

Dżesika coś słabo walczy z reklamami usług erotycznych…

1 polubienie

Dżesika nie wkopuje swoich żywicieli.

3 polubienia

Bot (czytaj Dżesika) nigdy bota (spamera) nie wyłapie. Powinien być moderator komentarzy z krwi i kości. Swoją drogą jest następny delikwent do odstrzału https://www.dobreprogramy.pl/621587,ghantaaik,Komentarze.html

Pozdrawiam!

Dlaczego? Uzasadnij.

@zbigg47 Kilka takich samych komentarzy pod różnymi publikacjami (spam).

Pozdrawiam!

Reklamy stron z “pewnym i szybkim zyskiem” to według ciebie nie jest spam? Czy sobie tutaj trollujesz?

1 polubienie

↓↓↓

1 polubienie

To należało to zgłosić do moderacji i tyle

Pewnie zgłosił, ale nie widział żadnej reakcji na zgłoszenia. Ile ja już spamerów nie zgłaszałem, a oni dalej się wałęsali po portalu przez wiele dni, jak nie tygodnie. A ten wątek jest o spamerach, więc czemu ma tutaj nie pisać? Umiesz wyjaśnić, o co ci w zasadzie chodzi?

1 polubienie

Gdybanie…

@zbigg47 Nie gdybanie. Zgłaszałem do moderacji ale odzewu brak więc zgłaszam tu licząc na odzew.

Pozdrawiam!

Jak WuPe spamuje, to legal, a jak WyPie spamuje, to nielegal, albo to jeden i ten sam album ciotki.
Pozdrawiam w realiach poświątecznych. Noworoczne też będą nie do pojęcia :smiley:

Sugerowanie, że WP wspiera piramidki finansowe i naciąganie na kasę? Nieźle tam macie pokiereszowane pod kopułą, towarzyszu.