Ataki hakera

witam

1)z tej strony starsza pani więc proszę o wyrozumiałość, niektórych rzeczy mogę nie rozumieć:)

2)od dłuższego czasu codziennie moj komputer jest atakowany, przypuszczam, że przez ten sam inny z sieci, stało się to denerwujące bo ostatnio to wygląda wręcz jak bombardowanie, na razie moj komputer skutecznie odpiera ataki,moj antywirus to norton protection center ale obawiam się, że w końcu moj komp się ugnie:( znam jego adres ip, czy coś mogę z tym zrobić? czy nie zwracać na to uwagi

3)co oznacza komunikat - “błąd systemu, w sieci istnieje duplikat nazwy” - czy to sprawka tego hakera?

pozdrawiam - annaadria

Daj log z -----> ComboFix

I na wszelki wypadek użyj Windows Worms Doors Cleaner tu masz linka (niżej na stronie):

http://www.forum.idg.pl/lofiversion/ind … 18804.html

dziękuje za szybką dopowiedź ale od razu padłam:(, nie wiem co to znaczy dac logo z ComboFix, sory:(

Pobierasz ten program. I uruchamiasz go 2 kilkami myszki :stuck_out_tongue: I zacznie się skanowanie gdy już się zakończy wyswietli ci się notatnik- pokaże się log. Kopiujesz całą treść i wklejasz na jakiś servis ostatecznie tutaj.

Może niech pani to zgłosi policji oni powinni namierzyc hakera albo pani coś zrobic z kompem tak zeby haker go nie wykryl