ATI AH3650 problem ze sterami

Witam

prosze o pomoc w sprawie sterownikow,

mam win xp pro pl i grafe ati ah 3650,

nie moge zainstalowac najnowszych driverow ati do tej karty, wyswietla mi sie ze wystepuje problem z systemem operacyjnym albo ze sprzetem

przy poprzedniej karcie nvidia nie mialem tego typu problemow

dziekuje za wszelkie info co moge z tym dalej zrobic

andreashess ,

jaki to dokładnie błąd?

zrób screen’a z błędem

na jakich sterownikach teraz działasz?

teraz mam stery 8.465 a chce zainstalowac najnowsze 8.8, te co mam teraz byly zalaczane z karta,

screena zrobie jutro po 17.00 lub 18.00 poniewaz nie jestem teraz w miejscu gdzie jest ten komputer

blad jest po angielsku napisany ale z tym akurat nie mam problemow, i jest napisane w jednym zdaniu ze napotkano podczas instalacji niezgodnosc sprzetowa badz systemowa:)

i nic wiecej nie jest napisane niestety,

podejrzewam ze miedzy innymi dlatego tez nie moge np. pograc w wiedzmina itd.poniewaz sie zawiesza przy uruchamianiu mimo ze mam komputer spelniajacy jego wymagania sprzetowe:)

andreashess ,

a stery na pewno były dla XP?

bo ten błąd brzmi na stery do nie tego Windows’a

a próbowałeś z Catalyst’ami 8.7?

czy usunąłeś stare stery przed próbą wgrania nowych?

czy przeczyściłeś rejestr?

Jaką posiadasz wersję na AGP czy PCIE ??

co do sterów to nie ma różnicy, Catalyst’y nie są podzielona na “dla AGP” i “dla PCI-E”, więc problem nie leży w tym :wink:

andreashess ,

odpowiedz na pytania z mojego poprzedniego postu :wink:

stery na 100% do xp:)

rejestr czysty jak lza,

sterow 8.7 nie probowalem i nie odinstalowalem sterow 8.4 ale to zrobie i ponowie wtedy probe moze to pomoze, z nvidia kiedys nie musialem usuwac poprzednich sterow ale przy ati moze jest to konieczne,parta pod pcie

dx tez aktualny z sierpnia:)

andreashess ,

więc zrób tak:

usuń wszystko z ATI w nazwie w usuń/dodaj programy, następnie przeczyść pliki i rejestr CCleaner’em (do pobrania z Vortalu), następnie uruchom komputer ponownie, zainstaluj stery(spróbuj i 8.7 i 8.8) i potem zainstaluj Directx’a:

viewtopic.php?f=7&t=213229

a tak to wklej screen’a z błędem który się pojawia przy próbie instalacji :wink:

w porzadku,tak tez zrobie, zaraz bede jechal tam gdzie jest ten komputer i zobaczymy,

kolo 18-19.00 napisze co i jak:)

dzieki za dokladne info co i jak:)

nie da rady,musze wymienic na nvidie, stery nie wchodza nawet po wykasowaniu wszystkiego z ati