ATI Catalyst Control Center nie włącza się

Jak w temacie, problem tkwi w catalyst control center od ATI. Mianowicie - klikam ppm>ATI Catalyst Control Center i … bląd. CLI.exe Błąd aplikacji " Aplikacja nie została właściwie zainicjowana (0xc000007b)." Wiem że problem się pojawiał lecz żadne z rozwiązań mi nie pomogło. Dodam że pracuję na Windowsie XP pro z SP3, a karta graficzna ATI Radeon HD 3850.

arkadiasz ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

zainstaluj to:

http://www.microsoft.com/pl-pl/download … aspx?id=19

jeśli nic nie da to odinstaluj całkowicie sterownik łącznie z CCC i zainstaluj jeszcze raz.

“Setup cannot continue because this version of the .NET framework is incompatibile with a previously installed one.” taki komunikat pojawia się przy instalacji. Co do kompletnej reinstalacji sterowników, to już dwa razy próbowałem, według procedur ( z resetami itd.) i bez zmian. Dodam, że mam też problemy z Visual C++ Library, może to jest jakoś powiązane. Tylko sugestia :stuck_out_tongue: