ATI Catalyst się nie chce zainstalować

(Rafcik1111) #1

Tak jak w temacie... Odinstalowałem Stare sterowniki... chciałem zainstalować nowe:

10-10_vista_win7_32-64_ccc_lang2

I niby się instaluje ale na końcu pojawia się takie coś:

a gdy klikam na "wyświetl dziennik' wyskakuje takie coś w zakładce w firefoksie:

Istniejące pakiety

Menedżer instalacji Catalyst

Microsoft Visual C++ 2008 SP1 Redistributable 32bit

Pakiety do zainstalowania

Menedżer instalacji Catalyst

Stan końcowy:	Powodzenie

Wersja elementu:	3.0.795.0

Rozmiar:	20 MB

Inne wykryte urządzenia

Komunikaty o błędach

Mój komp to:

windows 7 32 bit

ati radeon hd4870

a reszta to już chyba mniej ważna.

(pamix) #2

Odpal jakąś grę, która ma jakąś wypasioną grafikę. I sprawdź czy działa prawidłowo. Jeśli nie odpal inną i zrób to samo. Potem napisz co zaobserwowałeś poniżej.

(Witkacy75) #3

ATI CCC wymagają do prawidłowego działania środowiska NET framework 2.0: http://www.dobreprogramy.pl/NET-Framewo ... 11657.html

(Rafcik1111) #4

NET framework 2.0 mam to zainstalowane. Gierka np Gotghic 4 niby śmiga ok no ale nie wiem no martwi mnie to że nie mogę tego catalysta zainstalować. moja kartę graf mnożna troche kręcić

(pamix) #5

Według mnie sterowniki zainstalowały sie poprawnie

Ale mozesz pobrac to:

http://www.************.pl/program,furmark.html

i zrobić test tej karty

Tylko nie zaznaczaj opcji "..... extreme...."

(Rafcik1111) #6

no moze sie zainstalowac zainstalowały ale nie ma aplikacj CCC, a zawsze była...

test karta przeszła mysle ze ok. min temp 52 max 73 stopni

(Michal Kolatek) #7

Wejdź na:

C:\ATI\Support\10-10_vista64_win7_64_dd_ccc_ocl (folder będzie miał inną nazwę, ale i tak nie da się nic pomylić bo innego nie będzie)

dwuklik na setup i CCC będzie się instalować.

(Rafcik1111) #8

robiłem już tak wcześniej i to samo te samo okno z tym komunikatem wyskakuje niby po zainstalowaniu....

Tak myślę... format ale nie bardzo mi się chce chodź już ponad rok nie było fermata.. a taki zabieg myślę ze pomoże na 100 %.

(DiamondBack) #9

To pokaż ten dziennik.

(Caman131) #10

Ostatnio AMD nazmieniało coś z tą instalacją sterowników i też setup mi ich i catalysta nie instaluje. Sterownik najlepiej przez menedżer urządzeń instaluj a jeśli chcesz CCC to musisz każdą jego część oddzielnie instalować i będzie śmigał. W folderze tak jak pisał Tobi szukasz folderów Packages/Apps/CCC i tam w folderze CCC wchodzisz po kolei do każdego z folderów i instalujesz ich zawartość (instaluejsz utility zamiast utility64 bo masz system 32 bitowy). U mnie tak zainstalowany CCC śmigał.

(Rafcik1111) #11

Dzieki. jakoś się zainstalowało :slight_smile: i o to właśnie chodziło ale czemu ta instalka jest zwalona? ;/