ATI CCC - nie działa


(T0mek95) #1

Siema pojawił się pewnien problem, otóż przed chwilą uporałem się z odsyfianiem komputera z różnych wirusów. Wszystko byłoby ok gdyby nie to, że mój CCC przestał działać... reinstalacja nic nie daje. Autostart przy uruchamianiu systemu jest. Najlepsze jest to, że proces CCC.exe mam w Menedżerze zadań i kiedy go zakończe i spróbuje jeszcze raz włączyć CCC to pojawia się sam proces i nic się dalej nie dzieje. Ktoś ma jakieś pomysły? Co prawda można grać bez CCC, ale często potrzebuje go do włączania aa i af. HELP :?


(andrewi) #2

Musisz usunąć doszczętnie całego catalysta razem ze sterownikami i nie da Ci nic usunięcie tylko przez dodaj usuń programy, musisz usunnąć dokładnie wszystko co z nim związane i zainstalować go od nowa.


(Michal Kolatek) #3

Masz zainstalowanego Net frameworka co najmniej 2.0?


(Smokucmoku) #4

Z tego co pamiętam to framework powinien być w wykazie narzędzia CleanUp Utility wiec usuń go stamtąd - nie-moge-zainstalowac-office-2007-t316922.html#p2089769


(Gural7) #5

zainstaluj ATI TRAY TOOLS :smiley: ,mozna powiedzieć mini wersja ati ccc ,która pobiera mniej zasobów komputera


(T0mek95) #6

Ale przed wywaleniem wirusów wszystko było ok! Reinstalacja wszystkiego tez nic nie daje czyszcze pozostałości Driver Cleanerem + CCleaner. Ktoś na jeszcze jakieś pomysły?

-- Dodane 22.09.2009 (Wt) 16:46 --

Problem rozwiązany dzięki za zainteresowanie!