ATI DVD Player


(Mijon) #1

posiadam karte graficzną ati radeon 9600 i czy ten program jest obsługiwany przy tej karcie ?? mam orginalną płytę ze sterami ale niestety nie ma tam tego programu prosze o pomoc !!


(Musg) #2

http://www.pcworld.pl/ftp/pobierz/pc/4400.html


(Krogulec) #3

Coś Ci się chyba pomyliło - to nie jest ATI DVD Player tylko Advanced DVD Player... :smiley:

Z ATI DVD Player jest (było) tak, że nie do każdej karty graficznej firmowanej przez ATI (albo innego producenta ale na układach ATI) ten program jest (był) dodawany. Zazwyczaj miało to miejsce w przypadku bogatszych edycji np. z wejściem i wyjściem TV itp. W takim przypadku na nośniku z driverami był dostarczany ATI DVD Player, a ze strony http://www.ati.com można pobrać jedynie aktualizację do nowszej wersji, która przy instalacji wymaga włożenia do napędu oryginalnego nośnika. Inaczej może być przy kartach produkowanych przez innych producentów na kościach ATI (obecnie wszystkie karty ATI są w ten sposób wytwarzane). Niezależni producenci mogą dodawać wraz z kartą inne programy do odtwarzania DVD.

Uaktualnienia do ATI DVD Player sa również w vortalu:

ATI DVD Player 4.1

ATI DVD Player 7.6

Być może są jeszcze jakieś nowsze wersje - nie mogłem się dostać na stronę ATI aby sprawdzić. Te, które są opublikowane w vortalu są z racji artykułu na ten temat:

Odtwarzacz DVD ze starego peceta ?

Polecam też lekturę nt. darmowych programów do odtwarzania DVD:

Odtwarzacz DVD z peceta