ATI Radeon 7500 - jak podłączyć do telewizora?

Witam :slight_smile: Posiadam starą kartę graficzną ATI Radeon 7500 i chciałbym podłączyć ją do telewizora. Jaki kabel powinienem kupić? Moja karta posiada takie wyjścia jak ta:

Carte%20graph%20Gigabyte%20ati%20radeon%207500%2064mo%20agp%204x%20_vue1.jpg

z góry dzięki za pomoc :slight_smile:

Zeleży od wejść w TV. Jeśli masz TV bańkowy to najlepiej byłoby s-vhs - s-vhs ale te wejście mają raczej droższe, duże TV. Najczęściej kablem s-vhs -> SCART. OCZYwiście kabel musi mieć też wtyczkę minijack`a aby podłączyć dźwięk z karty muzycznej. Przy podłączaniu do TV przez SCART dobrze żeby kabel był nie za długi, tak do 4m (jeśli wystarczy) bo im dalej tym więcej pojawi się zakłóceń, kabel s-vhs jest mniej na nie podatny.

Jam miałem ten i nie narzekałem na jakość odbioru:

http://www.nowyelektronik.pl/searchskle … ART%20EURO

UPDATE:

Jeśli podłączasz do Plazmy czy LCD to jak kolega niżej,

Masz 2 możliwości:

  1. kup przejściówke dvi (to największe gniazdo) -> hdmi (jeżeli masz telewizor z hdmi) -w tym przypadku dzwięk bedzie szedł z telewizora

2.kabel z jednej strony okrągły wtyk a z drugiej strony chinch ale tu musisz dźwięk przez komputer odtwarzać albo jeszcze jeden kabel kupić żeby połączyć karte dzwiękową z telewizorem

niestety mój telewizor nie posiada ani gniazda svhs ani hdmi, natknąłem się jednak na coś takiego:

837220167

czy to się nada? (gniazdo euro mój telewizor na szczęście posiada :P)

To taki sam co witek-pl podał w swoim poście