ATI Radeon 9200 SE problem ze sterem

No to tak,jak w temacie, chodziło wszystko ok, łącznie ze wszystkimi grami Far Cry’em, Fable, itp. płynnie i bez prolemów, lecz po formacie instaluję wszystkie oprócz jednego catalysta zdaje się, podczas instalki w każdym razie wyskakuje taki czerwony podkład i czerwono białe logo ATI. Zainstalowalem ten sterownik, i po resie wyskauje mi coś takiego:

“Ekran nie odpowiada na polecenia Sterownika”

I co ja mam zrobić??

Widocznie twoj sterownik nie pasuje do tej karty lub nie wspolpracuje z windowszem :slight_smile: Ściagnij sobie sterownik pod ta karte i windowsa jakiego masz :wink: I powinno byc ok :wink: http://www.sterowniki.net.pl

Ok,thx,

tyle,że nie chce mieć znowu tego problemu z reinstalką systemu itp.

Więc możesz mi powiedzieć jaki sterownik byłby najlepszy do mojej karty i windowsa, tak, aby działało Fable The Lost Chapters?

Wszystkie gry działają oprócz tej (wywala mnie z niej po kilku sekundach-zatrzymuje się, i wyłącza monitor, ale sama gra toczy się dalej^^)Przed formatem wszystko było ok na tym samym konfigu, gra śmiagała jak nie wiem co, a teraz jes przerąbane. Windows xp home, no i karta ATi Radeon 9200 SE, proszę o pomoc!

Stery Catalyst max wersja 6.5 ,może Omegi.

Dzieki! Juz ściągam zobacze za jakieś pół godziny.

Jeśli nie będzie działał, to napiszę, ściągam Catalysta 6.5, nie-Omegę. :slight_smile:

Złączono Posta : 17.02.2007 (Sob) 11:56

Ściągnąłem, zainstalowałem, i nie działa, to znaczy, że komputer działa normalnie, oprócz małych czarnych prostokącików,które gdzieniegdzie występują, więc zabieram się za 6.4.

JNJN, mozesz mi poda minimalny ster jaki może mi działac?

Byłbym wdzięczny. czekam na odpowiedź!

Złączono Posta : 17.02.2007 (Sob) 12:27

Problem rozwiązany! !!