Ati Radeon 9550 GeCube 128/128b - AGP x0?


(Merdes) #1

Witam! Wlasnie zakupilem ostatnio Redeon`a 9550 GeCube. Instalujac najnowsze starowniki (ATI8.152_XP2K z http://www.gecube.com) zauwazylem ze mam wylaczona AGP. Po zmianie we slasciwosciach karty SMARTDRIVE na AGP x8 po restarcie systemu AGP ma wartosc 0. Gdzies wyczytalem, ze potrzeba jest aktualizacja BIOS'u plyty glownej (ASUS A7v600-X) - zrobilem to i nic to nie pomoglo. W Biosie przestawilem na karte obslogujaca AGP x8 i nadal NIC. Dx 9.0 pokazuje ze nie mam dostepnego przyspieszenia AGP. Intalowalem nawet starowniki z Omegi - niby to nialo pomoc - chyba nie. :slight_smile: Smieszne jest to wszystko. Moze trzeba w tym przypadku aktualizowac bios karty graficznej? Rece opadaja.. :confused: Nie wiem... Mial ktos moze teki problem?


(Wigrus1) #2

A czy gry działają?


(fiero) #3

Miałem to samo, zainstalowałem stery NGO i we włąściwościach karty grafiki jest zakładka "SMARTGART" tam jest ustawianie prędkości AGP.


(Shawn Michaels) #4

ale czasami jest tak że dane stery niektóre omeg tak mają że niepodają faktycznej prędkości AGP i pisze że jest to usługa niedostępna niech pierw sprawwdzi na jakiejś grze bo jeżeli sie nie uruchomi to wtedy sie poradzi


(Merdes) #5

Tak gry dzialaja

Wiem ze tam jest ten sowak, ale jak zmienie na x8 to i tak nic nie daje - SMARTGART dalej jest na x0 - po restarcie wogole nie zmienia

Gry dzialają ale teraz ostatnio mi z WoW'a wychodzi - gra sie zawiesza. Nie wiem co jest... moze jakies testy? Moze aktual. biosu? Moze sterowniki? Teraz gram w Heroes IV i dziala a jak wiadomo potrzebuje dobry sprzet.

Co proponujecie>?


(JNJN) #6

Wgraj stery do płyty głównej - szczególnie do AGP i powinno być dobrze.


(Merdes) #7

wszystko jest wgrane - zainstalowalem sterowniki najnowsze ze strony i nic :frowning: - co teraz powiecie?


(Shawn Michaels) #8

to aprubój wgrać orginalne Catalisty