Ati Radeon 9550 - problem ze sterownikami

Posiadam kartę graficzną Ati radeon 9550 i wcześniej działała bezproblemowo dzisiaj próbowałem wgrać nowsze sterowniki, i po ponownym uruchomieniu komputera nadal nie trybi, to znaczy przy przewijaniu stron internetowych i folderów klatkuje są tylko 3 możliwe rozdzielczości i do tego windows sam próbuje wgrać tą kartę, proszę o najnowsze sterowniki do tych kart, najlepiej nie te ze strony ati.com bo tych próbowałem , mam xp 32 bit .

Ps. Jeśli wykopiecie sterowniki do ati to było jakieś “WarCat” to podajcie bo mi na nich zależy ale omegi też mogą być

tez tak miałem musisz zrobić tak: odinstaluj sterowniki a potem użyj programy driver cleaner pro i tam wyczysc wszystko co jest związane z ati zresetuj kompa i zainstaluj na nowo sterowniki. ja byś miał jakieś problem to pisz:)

  • nowsze sterowniki mogą być najgorsze :frowning:

Zainstaluj poprzednie lub ATI Omega Drivers 3.8.252.

Obecne musisz wcześniej odinstalować i przeczyścić komputer np. programem CCleaner.

CCleanera używaj zawsze po deinstalacji programów, sterowników oraz częstym surfowaniu w internecie.

Nic nie zmieniaj w jego ustawieniach, wystarczy :

u góry po lewej ,Cleaner" na dole Analiza -> Uruchom Cleaner

póżniej ,Rejestr" Skanuj by znaleźć problemy -> Napraw zaznaczone problemy.

Zainstaluj DirectX.

Prawidłowa instalacja bibliotek DirectX.

Start -> Panel sterowania -> System -> Sprzęt -> Menedżer urządzeń.

Sprawdź w Menedżerze urządzeń czy nie ma żółtych wykrzykników lub znaków zapytania, jeżeli są to w tym miejscu PPM / prawym przyciskiem myszki /- Aktualizuj sterownik…

/ masz płytkę ze sterownikami to wcześniej włóż ją do napędu CD, zminimalizuj /.

Uruchom ponownie komputer.

ATI Omega Drivers 3.8.252. skopało sprawe na maksa- pokazuje inną karte itd- zreinsalowałem windowsa :smiley:

Dodane 05.08.2010 (Cz) 16:05

Ps. teamat do zamknięcia