Ati Radeon 9600. Brak wizji

Witam

Pojawił sie problem z kartą.

Może sie ktoś spotkał z takim przypadkiem?

Dociśnij karte dobrze w slot AGP.

Monitor dobrze podłaczony?

Na jakiej jest płycie głównej?

Jaki zasilacz?

Port AGP czysty? Przeczyść go.

Kondensatory na płycie lub karcie nie napuchnięte?

gigabyte k8nsc

zasilacz 400w

ram kingstone 256x2 3200

2 dyski 80Gb

procesor athlon 64 3200

Xp pro z sp2

Karta dobrze dociśnięta, monitor podłączony prawidłowo.

Co do czystości portu zobacze ale raczej też wszystko ok. Inna karta podłączona działa normalnie. Co do kondensatorów nie stwierdziłem “obrzęku”

firma? Jak z napieciami?

to kojarzy mi się tylko z obrzękiem płuć. Fachowe określenie… :smiley: Dobre :smiley: “siostro, nie stwierdzam obrzęku” :mrgreen:

TRACER 4 LIFE, 400 W napięcia też są spoko.

Raczej upatrywałbym problemu w samej karcie. Podłączona do innego kompa też nie działa a objawy są identyczne.

Co do “obrzęku” zabrakło humorystycznej emotki :lol:

ej no ja tych tracerków już troche “pochowałem” więc zmierz dla pewności te napięcia. (chyba że mierzyłeś miernikiem i sa ok)

Kupiłes użwyaną czy nową? Wcześniej chodziła?

Ale mi udało się rozszyfrować Twóje humorystyczne podejście do sprawy :smiley: :mrgreen:

O ile sie orientuje to ona sobie działała swobodnie i nagle przestała :slight_smile:

wydaje tylko pisk i lipa. Na powierzchni nie widać jakis oznak uszkodzenia, zapach też jest normalny. Więc to jest dziwne. No chyba, że skończyła sie koleżanka karta już na dobre :lol:

A kręcona była?

Sprawdź te napięcia bo może ten Tracer wysłał ją na przymusową emeryture. :stuck_out_tongue:

Wątpie żeby to coś dało ale możesz spróbować wgrać do niej nowy BIOS (ale potrzebujesz drugiej karty na PCI i z nią odpalić kompa).