Ati radeon hd 2600 pro

Witam więc pojawił się u mnie problem z tą kartą graficzną, wcześniej wszystko było dobrze lecz musiałem sformatować komputer i chodziło wszystko ok. następnie zainstalowałem skaner mksvir i wtedy wyskoczyło ze nie mam sterów grafiki i wszystko się popsuło tzn wyrzuta mi z gier pokazując niebieski ekran i błąd windowsa, ale na ekranie wyświetla bardzo niską rodzielczośc z bardzo słabą grafiką, przetestowałem directdraw i wyskoczył błąd

"Wyniki testów modułu DirectDraw: Wystąpił błąd w kroku 17 (Ustaw tryb SetDisplayMode na 640x480x16): HRESULT = 0x80004001 (Nie zaimplementowano)

Funkcje modułu Direct3D są nieodstępne. Należy sprawdzić, czy jest to najnowsza wersji sterownika od producenta sprzętu."

sterowniki sciągnełem z ih strony wersje 8.5

pozdrawiam i proszę o szybką radę

Może przeinstaluj do starszej wersji, z którą wszystko było OK. Zainstaluj jeszcze raz DirectX 9.0C

a próbowałeś ze sterownikami do grafiki albo directx nowego ściągnij :wink: :wink:

chyba wszystko jest już dobrze ale tak naprawdę to wyjdzie to w praniu:) ale wydaje mi się że jest ok. zainstalowałem starsze sterowniki;]