Ati Radeon HD2600/Windows7 - Ekran migocze kiedy gram

Witam wszystkich forumowiczow. Mam problem z moim komputerm konkretniej z grami, mianowicie ekran migocze mi podczas grania w starsze gry ( counter strike 1.6, Wolfenstein:ET ) jednak nie dotyczy to wszystkich gier bo np. Heroes III czy diablo II a nawet “nowsza” gra Left 4 dead dzialaja mi bez tego “migotania”, nie jestem pewny czym to jest spowodowane. Znalazlem jednak sposob na wylaczenie tego migotania w tych grach poprzez wlaczenie trybu antyaliasingu jednak wlaczenie tego “trybu” jest bardzo kosztowne jesli chodzi o FPS’y a to wlasnie na nich mi najbardziej zalezy. Gry takie jak cs bez wlaczonego antyaliasingu chodza na max fps’ach (100) tak samo Wolfenstein (125) co prawda czasem gdzies tam spadnie ale moj laptop nie jest jakims super wydajnym kompem raczej takim “przecietnym” mysle; ) jednak z wlaczonym antyaliasingiem fps nawet nie sa stale przy ustalonym maxie 43… Na innych windowsach wszystko bylo raczej ok jednak nie zmienie tego windowsa na xp/viste za bardzo przypadl mi do gustu:) jak chcecie moge nagrac jakos to migotanie i wstawic na yt to moze bedzie lepsze do opisania mojego problemu niz pare zdan.

Parametry mojego lapka:

procek core duo 1.5ghz intela

2gb ramu ddr2

karta graficzna ati radeon hd2600 i najnowsze sterowniki

do komputera ogolnie jest podlaczony zewnetrzny monitor, myszka klawa slozy praktycznie jako stacjonarny.

Na ekranie laptopa dzieje się to samo?

Usuń sterowniki do karty graficznej, usuń CS’A. Wgraj znowu sterowniki i CS’A i zobacz czy działa. Podejrzewam że po prostu coś ze sterami albo z odświeżaniem obrazu w grach.(tylko strzelam, bo to dziwne że przy Anty-Aliasingu wszystko jest ok, lub poprostu sterowniki automatycznie po włączeniu tej opcji zmieniają częstotliwość odświeżania po swojemu)

na ekranie laptopa jest tak samo, reinstal sterownikow i gry rowniez nie przyniosly skutku. Tez mam takie podejrzenia jak ty z tym odswierzaniem…