ATI Radeon HD3450 - problem w grach


(Camuss) #1

Witam

Mam problem z karta graficzna w moim laptopie. Karta ATI Radeon HD 3450, laptop z Windows Vista Home Premium 32 bit. Chciałam zainstalować parę gier, które wcześniej były już używane na tym komputerze (odinstalowałam je parę miesięcy temu) Hitman Blood Money i Rainbow Six Vegas2. Tak jak już pisałam poprzednio nie było żadnego problemu teraz gra się instaluje bez zarzutów,ale w Hitman zamiast normalnej czcionki są tylko jakieś kwadraty chociaż czasami wszystko normalnie widać (wstęp do misji) a w Rainbow Six mam komunikat ze karta graficzna is not supported(pixel shader).Nie wiem co się zmieniło przez parę miesięcy. Komputer kupiłam w USA, ale gry w Anglii i USA. Teraz mieszkam w Niemczech - nie sadze żeby to miało jakiś wpływ. Może ktoś wie o co tu chodzi.Gre przeinstalowywałam ze 3 razy za każdym razem wszystko dokładnie czyszcząc (Vista Manager - Smart Uninstaller). Nic. Myślałam ze może to wina kodeków video, ale nie wiem jak się za to zabrać. A może ma to coś wspólnego z niedziałającym sterownikiem ATI Unified AVStream Driver. Jest przy nim wykrzyknik.


(Maryś) #2

Zapewne tak.

Jeszcze raz Menedżer urządzeń. PPM na kartę z "wykrzyknikiem" i Aktualizuj oprogramowanie sterownika.

Powinien znaleźć poprzez internet.


(Asterisk) #3

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.


(Camuss) #4

Sterownik wrocil do normy, ale gry i tak nie dzialaja. W testach wychodzi ze Pixel Shader 2.0 i Vertex Shader not supported.


(bax20) #5

http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx ściągnij najnowsze stery do grafiki...odinstaluj stare i zainstaluj nowe powinno być ok :stuck_out_tongue:


(Camuss) #6

Odistalowalam stare w Drive Cleaner. Zainstalowałam nowe sterowniki z ATI dalam je na Mobility Modder, ale komputer ich nie widział. W managerze urządzeń ciągle był żółty znaczek i błąd 39.


(Golden Finger) #7

Przeniesiony z Problemy


(Camuss) #8

Temat do zamknięcia. Poradziłam sobie sama. :slight_smile: