ATI RADEON HD3850 - Deinstalacja i instalacja sterowników

Witam.

Chciałem uruchomić grę Enemy Territory: Quake Wars, ale pojawił się błąd. Czytałem na wielu forach i w wiadomości od pomocy technicznej, iż mam zainstalować najnowsze sterowniki do karty graficznej i najnowszego DirectX.

Wcześniej nigdy nie miałem problemów z grafiką czy grami, więc nie instalowałem nowszych sterowników. Cały czas posiadam sterowniki z płyty producenta dostarczonej przy zakupie komputera.

Wobec tego odinstalowałem stare sterowniki w opcji Dodaj/Usuń Programy, a następnie w Trybie Awaryjnym wyczyściłem dokładnie Driver Sweeper’em i użyłem programów do czyszczenia rejestru. Po ponownym uruchomieniu uruchomiłem instalator sterowników ATI i postępowałem według poleceń. Po instalacji uruchomiłem ponownie komputer, lecz sterowniki nie zostały wykryte i pracowałem w rozdzielczości 800x600. Odkryłem jednak, że są zainstalowane na dysku (w folderze ATI Technologies), ale nie ma ich w folderze Windows, więc system prawdopodobnie ich nie wykrył. Dopiero dzięki Przywracaniu Systemu wróciłem do normalnego stanu.

Posiadam Windows Vista Home Premium i ATI RADEON HD3850 PCI-E.

Czy jest szansa na rozwiązanie tego problemu? Proszę o pomoc i dziękuję z góry.

Podaj producenta karty graficznej ,tu masz najnowsze sterowniki od ATI weszły wczoraj do obiegu w nocy http://downloads.guru3d.com/ATI-Catalys … -2550.html , ewentualnie instaluj same sterowniki ekranu a zamiast ATI Catalyst Control Center zainstaluj to http://www.softpedia.com/get/Tweak/Vide … ools.shtml .

xxfoxtrocikxx , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych problemów w tytule. Zapoznaj się proszę z zasadami zakładania tematów na forum. Inaczej wyciągnę konsekwencje.

viewtopic.php?f=16&t=394978

Producentem mojej karty graficznej jest Sapphire.

Po ponownej próbie instalacji sterowników, w trybie awaryjnym, wyświetlił się komunikat o błędzie sterownika wykrywania, “nie wykryto konfiguracji systemu”.

Co powinienem zrobić?

pobierz sterowniki do swojej karty ze strony producenta www.sapphiretech.com ,podał bym tobie bezpośredni link ale strona jest we Flashu i wysłanie linku nic nie da bo i tak przeżuci do strony głównej,instaluj sterowniki normalnie nie w trybie awaryjnym a twój błąd jest raczej spowodowany tym że pobrałeś sterowniki nie dla vista/win7 a dla Xp.