Ati Radeon x1300/x1550 Series

Szukam najlepszych działających sterowników (niekoniecznie najnowszych) zeby Counter Strike 1.6 chodzil elegancko. Kiedys na tej karacie w smoke wyciągałem 80 fps a teraz mam ledwo 15 do 20 :confused:

Jesli ktos wie jak optymalnie skonfigurowac ja w CATALYST proszę o rady.

Omegi catalysty, w ati tray opengl i direct3d ustawić profile na “benchmark” i tyle, najwyżej jeszcze reinstal systemu jeśli dawno nie było, no i sprawdzenie czy powodem takiego spadku wydajności nie jest spyware/trojan itp.

Błagam Was o pomoc bo juz się zmęczyłem. Znalazlem w necie jakies sterowniki zrobione specjalnie pod Ati Radeon zeby Counter Strike chodzil lepiej. Sciagnalem je i zainstalowalem ale komp sie zresetowal podczas instalacji i kiedy wlaczal sie ekran logowania windows monitor sie wylaczal wiec przywrocilem system i wszystko niby dziala ale jak nacisne Prawy przycisk myszki pojawia sie okienko INSTALACJA CATALYST no i komp sie resetuje i tak w kołko. Jak sciagnalem oficjalne sterowniki ze strony ATI i chcialem zainstalowac CATALYSTA to zas mi sie pojawia ze potrzebny jest FRAMEWORK 2.0…więc pobrałem FrameWork 2.0 zainstalowałem i udało mi sie zainstalowac CATALYST ale problem jest nadal jak nacisne prayw przycisk myszki to pojawia sie okienko :

ZDJECIE

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=251e48e36291b155

jak niedam anuluj w tym okienku to komputer sie resetuje i tam w kółeczko. Przeskanowałem kompa Nodem32 i HijackThis i nic niewykryło ehh. To samo jest kiedy próbuje uruchomic CATALYST.

pozostałości po odinstalowanych sterownikach- w trybie awaryjnym

-czyścisz ? :frowning:

pozostalo Ci :

a) tryb awaryjny

b) format, co bym bardziej polecal :slight_smile:

zrobilem to w trybie awaryjnym wywalilem stery od Radeona przepialem monitor na wbudowana karte graficzna i wtedy na nowo zainstalowalem RADKA :smiley: dzieki za pomoc. Pozdrawiam