ATI Shaphire Problem z Przesuwaniem okien. Przyciemnianiem. I innymi animacjami

Dzień dobry,

ostatnio naprawiłem koledze komputer ma świeżego xp jednak przy poruszenia pierwszego okna zauważyliśmy że jest coś nie tak gdy okno się przesuwa to jakby się drukuje czyli z pasków tworzy się okno. Tak samo przy uruchamianiu Menu Start i gdy napis zapraszamy przechodzi do pulpitu. (Jednak tu są 4 pasy które się przyciemniają i się pulpit pojawia). Zastanawiam się czy zmienić karte czy może trzeba dokupić ramu bo posiada go 256 mb.

 

Proszę o odpowiedź 8)

 

Dodatkowe informacje:

 

Komputer posiada procesor AMD Athlon XP 1,60 ghz posiadał wcześniej windowsa xp karta pochodzi z seri ATI Shaphire lecz nie znam jej modelu w tej chwili w właściwościach ekranu jest ustawiona najwyższa rozdzielczość jednak nie wiem czy nie będzie paskować na mniejszej bo da się tylko dwie tą 800x600 i fullhd. Aktualnie jest ustawiona najwyższa od pierwszego włączenia xp po instalacji (System sam przy starcie ustawił najwyższą) , ram jak mówiłem 256 mb. Karta chyba powinna chodzić na 128 bitach lecz w systemie pisze że najwyższą można ustawić 32 bity.

 

Zainstalowany system Windows XP Professional SP3

Wg mnie brakuje sterowników pewnie grafiki ale daj screena z menadżera urządzeń.

Nie mogę teraz udostępnić zdjęcia lecz z sterownikami pisało że wszystko ok

Posiadam jakąś płytę do karty

Dobra napisz model płyty głównej.

 

http://storage.dobreprogramy.pl/narzedzia/cpu-z_1.70-setup-en.exe

 

Zakładka Mainboard - Model oraz zakładka Graphics - Name.

Proszę o zamknięcię tematu.

Okazało się że jest płytka z sterami.

A Windows XP instaluje nie poprawny ster do karty.