Ati9550 wyłancza się monitor gdy gram

Mam problem a mianowicie posiadam kartę graficzną Ati radeon 9550, czesto gdy gram w np. half life 2 odrazu po paru sekundach grania ,a nawet czasami po miniucie gra jakby zacina się ,muzyka tak samo ,a ekran (FLATRON F700P) się wyłancza! lecz na niektórych grach problemu nie ma! prosze o pomoc

ps.czym to jest spowodowane i jak temu zapobiec?

Proszę nazwać temat konkretnie, poprawić błędy i zlikwidować tę choinkę w poscie. Sugeruję natychmiastową lekturę regulaminu

też tak miałem, ale to było tylko w 3 grach to była wina złych sterowników

a mógłbyś podać link do sterowników?

spróbuj to

http://game.amd.com/us-en/drivers_catalyst.aspx?p=xp/radeonx-xp

i to chyba to pierwsze

Wgraj najlepiej 6.5 catalysty

Najlepsze sterowniki dla Twojej karty graficznej, to ATI CATALYST 5.8. Nowszych wersji nie próbuj.

Przed instalacją powyższego sterownika najpierw usuń obecną wersję (Panel sterowania - Dodaj/Usuń programy - ATI DISPLAY DRIVERS /usuń/).

Zainstaluj ATI CATALYST 5.8, a po ponownym uruchomieniu komputera zainstaluj najnowsze biblioteki DirectX 9.0c.

Dla pewności, co do skuteczności wersji 5.8 dla Twojej karty graficznej, przeczytaj ten temat. Tematyka inna, ale ostateczny efekt - wzorowy.

zainstalowałem te sterowniki biblioteke też.sprawdziłęm tym programem w temacie który umiesciłes ale i tak z tym half lifem jest problem na ekranie ładowania już mi wylancza gre , monitor tez wylancza nieda sie go włączyc trzeba restart .Natomiast jak włacze przykładowo far cry działa bez zarzutu.noi co teraz?

Gra oryginalna ?

tak prosto ze sklepu,far cry też.Ja już sam nie wiem może się przegrzewa czy cos?

miałem podobny problem

okazało się ,że karta nie współpracowała właściwie z monitorem

-jeżeli możesz podłącz inny monitor…

problem rozwiązałem dla tych co mają podobny problem z ta kartą , nie trzeba wymieniac monitora wystarczy wejsc we własciwosci>ustawienia>zaawansowane>zakładak vpu recover-wyłaczamy>dalej zakładka smartgard to samo wylanczamy problem znika

temat do zamkniecia