Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne za 200-250zł


(Sasori15) #1

Witajcie!

Chcę kupić urządzenie wielofunkcyjne (drukarka, skaner, kopiarka) w granicach 200zł. Od dosyć dawna mam na oku Brothera dcp-135c za ok. 200zł. Za 20zł więcej mam dcp-150c, ale nie różni się niczym oprócz czytnika kart, który nie jest mi potrzebny. Już prawie jestem pewien, że chcę kupić to, ale może od ostatnich kilki miesięcy jakieś ciekawsze modele może innych marek staniały. Zależy mi też na dosyć taniej eksploatacji (brother - 10 zł za zamiennik). Słyszałem też że Epson ma tanie zamienniki, ale nie wiem jak w tej cenie wypadnie jakość urządzenia... Doradźcie :slight_smile:

Pozdrawiam.


(Mlynek) #2

Dołączam się do pytania. Nie radźcie HP bo się zawiodłem :slight_smile:


(Faraon411) #3

Witajcie.

Również jestem zainteresowany tematem. Dotąd używałem drukarek Lexmark Z31 gdzie najłatwiej było napełniać kardrdże (cena zastępczego ~60 zł) z następną Z 735 i Z 1410 powstał problem pamięci (chyba pamiętają cztery numery kardridży) ale napęłniać można. Są zestawy do jednorazowego napełnienia jak i wielorazowego - też ~60 zł. Interesuje mnię obejście tej pamięci aby nie trzeba było kupować nowych tylko napełniać stare a wskaźnik się zerował.

Duże dzięki za pomoc


(Technik Elektro) #4

wspomniany brother do prostych zadań znakomicie się nada materiały eksploatacyjne w dobrych cenach i oczywiście gabaryty niewielkie.


(Sasori15) #5

Czyli jednak brać tego Brothera? W takim razie dzięki za pomoc.