ATT nie działa na vista ultimate sp1 x64


(Spectatorx) #1

Zainstalowałem najnowszą wersję ati tray tools i program nie dziala, bo vista wywala komunikat o niepodpisanym cyfrowo sterowniku którego używa att i, że nie może używać tego sterownika. Wyłączyłem sprawdzanie podpisu sterowników tak jak zostało to tutaj opisane:

http://forum.idg.pl/systemy_operacyjne_ ... 37459.html

ale niestety nadal jest to samo! !!

Dziwi mnie to wielce i trochę przeszkadza. "W akcie desperacji" odinstalowałem att i zainstalowałem atitool i z nim tak samo się dzieje. Następnym moim krokiem było zainstalowanie (po uprzednim odinstalowaniu atitool) riva tuner. Podczas jego uruchamiania też pokazało informację o niepodpisanym sterowniku, ale program jakoś się uruchomił i najważniejsze funkcje dzialają (zmiana częstotliwości ramu i gpu i szybkości wiatraka), ale nie potrzebuję takiego narzędzia jakim jest riva, jest zbyt rozbudowana, ma za dużo (dla mnie) zbędnych funkcji i przez to, że jest zainstalowana niektóre gry wyłapuja fps-dropy, których bez rivy nie ma.

Wie ktoś może jak sprawić aby att uruchamiało się bez problemów?


(FadeMind) #2

Poczytaj : http://www.ngohq.com/home.php?page=dseo

viewtopic.php?f=22&t=214453#p1667524


(Spectatorx) #3

Dzięki, jak wypróbuję to dam znać o efektach. Autorem jest admin ngohq.com więc domyślam się, że jak zwykle odwalił kawał dobrej roboty i będzie to działać prawidłowo :slight_smile: Ale i tak przetestuję i dam znać o efektach.

Po wypróbowaniu:

Działa tylko jesli mam włączony jest test mode, gdy go wyłączę nie działa. Jedyne co może się nie podobać to to, że cały czas na pulpicie w każdym rogu ekranu wyświetlany jest napis "Tryb testu". Mi to nie przeszkadza. :wink: