Atx 350w

Mam pytanko, czy zasilacz 350W (standard) w kompie z jednym napędem i jednym dyskiem poradzi sobie również z g-force 7600gs . Z góry dzięki za odpowiedz. :?

markowy zasilacz z pewnością :stuck_out_tongue:

ale z tego co widze ty takiego niemasz :? więc lepiej nieryzykować i kupić dobry zasilacz :slight_smile:

co to znaczy standart? Przypuszczam że no-name więc lepiej nie ryzykować. Podaj model i producenta.

panowie do puki nie spróbuje to się nie okaże czy zasialacz nie podoła :wink:

pysiu , ale jesli zasilacz jest cienki to po co w ogóle ryzykować? Podczas większego obciążenia zasilacz może wybrać się na dożywotnie wczasy. Co gorsze może też zabrać za sobą inne podzespoły (np. nową karte graficzną).

Zdecydowanie tak wystarczy a nawet spokojnie morzesz dodać drugi napęd DVD-RW lub co tam chcesz .

Ja miałem zasilacz 300W GF 6600GT 3 x 256 MB ram , dwa napedy dvd , dysk twardy i dwa wentylatory dodatkowo .

Jeśli masz wątpliwości to sprawdz konfiguracje komputerów podobne do twojego kompa z tą właśnie grafiką jaką masz zamiar kupić i z jakim zasilaczem oferują . W komputerowych sklepach np. Vobis ,Komputronik ,1klik . :smiley:

Zmień to na Fortron THA-P/MDN® i będzie dobrze.

Sprawdz też czy masz wystarczająco miejsca na płyci G . aby bez problemu mółg ją zainstalować na płycie . Chodzi mi o to żeby niezawadzał tranzystor lub inny układ płyty wokół slotu grafiki . :wink:

Reactor proszę zmienić tytuł na konkretny.

no ale takie też jest ryzyko, że po chwili zobaczymy dymek w budzie :stuck_out_tongue:

tam to tylko dobry konfigurator mają :stuck_out_tongue:

wiesz co tu w sumie nie ma co przypuszczać,jak standart to wiadomo, że jakiś logic,megabajt, codi.

Mała ciekawostka, widziałem wczoraj na żywca zasiłkę megabajta a była wielkości dłoni… i to 350W :smiley: ciekawe jaka cena :smiley:

wigrus to dużą masz tą dłoń :smiley:

A wracając do tematu powinna starczyć.

Lepiej kupić jakiś markowy zasilacz bo na takim no-name to możesz kompa spalić.

Na zasilaczu nie warto oszczedzac, te pare zl zaoszczedzone w przyszlosci moze przyniesc niemile skutki :stuck_out_tongue: