Audacity nie konwertuje części AU na mp3 - Help

Witam!

Nagrywałem set programem audacity. W chwili zakończenia grania nacisnąłem stop i… “Program Audacity przestał działać” Pliki tymczasowe w ponad 1k częściach zostały zachowane, ale program pod żadnym względem nie chce ich w jakikolwiek sposób odtworzyć. Set w kawałkach jest w formacie AU oraz w formacie AUF do 300setnej pozycji plików AU pod spodem każdy. Bardzo mi zależy aby ten set połączyć w całość. Czekam na pomoc i dzięki z góry

A czemu nie zapiszesz w mp 3 i później ewentualnie go poskładac przecierz można zapisac w mp 3 wystarczy tylko ściągnąc kodek lame3.98.2 wpisz w wyszukiwarke i Ci znajdzie i ściągnij . Ja też zapisywałem w tym formacie auf czy jakimś tam już go nawet nie pamiętam ale ściągłem ten kodek . Zapisz go gdzieś na dysku i jak program zawoła że brakuje tego lama to wtedy znajdź miejsce gdzie go zapisałeś i zaznacz odpowiedni plik u mnie był to lame_enc.dll i możesz to co nagrałeś zpisac jako mp 3 a wtedy już nie powinno by problemu z poskładaniem seta do kupy :slight_smile:

Sahara.84 , popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

lame mam, podczas ładowania tych części auda zawiesza się (brak odpowiedzi) a gdy ładuję po trochu przechodzi, ale konwerter na mp3 nie działa, niby konwertuje, tuż po połaczeniu wszystkich części AU na mp3 wychodzi 1plik mp3 taki sam jak plik AU (kilkusekundowa część z dźwiękiem seta), chciałbym aby auda w przyszłości nagrywał w całości i nie pękał podczas przetwarzania na mp3