Audacity rejestruje tylko szum


(Nuizur) #1

Mam problem z audacity , kiedy nagrywam dźwięk z komputera (np.ivona lub z filmików na youtube ) program nic nie rejestruje , jedynie kiedy wybiorę opcje nagrywania stereo nagrany jest szum , w tle słychać ciche nagranie lecz ogólnie w nagraniu jest 90% szumu , 10% nagrania.

Przed formatem wszystko działało bez zarzutów .

moja karta dźwiękowa : pci\ven_8086dev


(Matadini) #2

W oprogramowaniu od sterownika albo w panelu sterowania - jako źródło nagrywania/przechwytywania wybierz opcje: Miks stereo jako domyślną. Będzie nagrywać dźwięki z systemu a nie z wejścia mikrofonowego. :wink:


(Nuizur) #3

Jak to zrobić, mam windows xp?

Kiedy na audacity ustawie jako źródło nagrywania wejście liniowe nic się nie nagrywa


(Matadini) #4

A w Audacity nie masz opcji ustawienia Miksu Stereo jako źródła nagrywania? Może to Ci pomorze: http://pclive.pl/porady-komputerowe/win … utera.html :wink:


(Nuizur) #5

Problem jest w tym że nie nagrywa prawidłowo nawet jeżeli wszystko robię zgodnie z instrukcją


(Matadini) #6

To w takim razie reinstalacja/aktualizacja sterowników do karty muzycznej może rozwiąże problem? ;>


(Nuizur) #7

nie mogę znaleźć tych sterowników


(Matadini) #8

Jeżeli wiesz jaką masz kartę dźwiękowa - jakiego producenta etc. to zajrzyj na oficjalną stronę. :wink: A jak nie wiesz to: zainstaluj nawet to: http://www.dobreprogramy.pl/AIDA64-Extr … 22112.html aby sprawdzić jaki model karty muzycznej masz i lecisz na stronę producenta szukać sterowników. :smiley:


(Agatonster) #9

Kanoe ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.