[audio] 2x wzamacniacz ;]

Hej!

Od pewnego dnia nachodzi mnie na kupno kilku bayerow audio ;]

Aktualnie posiadam wieze Sony, ktora pracuje z wbudowanym wzmacniaczem 2x40W (2x45W bass) i glosniczki sony dwa po 80W kazdy, i chcialbym zapodac jeszcze jeden zasilacz o podobnej mocy oraz zestaw glosnikow!

Czyli sprzecik grajacy o mocy muzycznej ok. 320W ;] :twisted: 8)

Pytanie, jak to najlepiej spiac do kupy wraz z kompem, by efekt byl najlepszy!

Myslalem o czyms taki, iz kabel podobny do tego co posiadam aktualnie czyli mini jack i 2x czincz, ino teraz zapodac mini jacka i na wyjsciu 4x czincz i wpiac jedna pare w wieze, a druga w wolnostojacy wzamcniacz? Co myslicie?

Czy istneije jakas mozliwosc powstania opuźneinia czasowego muzyki, na ktoryms z urzadzen? takie, ktore by bylo slyszalne?

moze nie wiele sie znam na tym ale ja osobiscie sprzedalbym wieze ktora posiadasz … a kupil jeden dobry wzmacniacz z wyjsciem na 4 glosniki zeby wszystko smigalo pod jednym sprzetem…a nie kombinowal z dwoma roznymi wzmacniaczami…bedziesz mial troszku kombinowania zeby 2 pary kolumn graly Ci mniej wiecej na takiej samej glosnosci…zwiekszajac na wiezy bedziesz musial zwiekszac glosnosc i na wzmacniaczu… no chyba ze chcesz miec taki bajer ze jedne graja tak a a drugie tak , w sumie takie samo rozwiazanie mozesz uzyskac i na wzmacniaczu ;] a no i chyba wieza i wzmacniacz drugi wiecej pradu :mrgreen: bedzie pobierac z sieci razem wziete… chyba niz jeden wzmacniacz o wiekszej mocy (choc nie jestem do konca przekonany) ale jak na glosniki o mocy 80W w zupelnosci wzmacniacz 4*20W sobie poradzi… ja mam w domku 2*20W wzmacniacz i napedza 2*150W kolumny ;] sasiedzi juz mnie nienawidza :mrgreen: a i nie jedna dyskoteke juz na nich zrobilem :wink:

a co do podlaczenia wystarczy kupic drugi taki sam kabel > mini jack > 2 chcinch i rozgaleznik z jednego malego jacka > na 2 razy maly jack ;] to podpinasz z tylu do kompa i wpinasz oba kable maly jack >2 chinch :wink:

nieoplaca mi sie wiezy sprzedawac, bo ma uszkodzone cdromy, a i jest to kawal dobrej maszynki ;] DBFB, podbicie basu Groove, Surrand ;]

no no ciekawa opcja ;] chyba Ty maszynki prawdziwej nie widziales ( raczej slyszales)

zawsze mozna przeciez podlaczyc wsio pod wieze ;] powinna wytrzymac… jesli ma tak jak mowisz 2*40W ;] to darowalbym sobie wzmacniacz a podlaczyl wsio pod wieze :mrgreen:

najlepszy efekt uzyskasz sprzedając ten shi… to coś i kupić coś porządnego… sony nadaje się do produkcji telewizorów a nie wieży i innych takich muzyków :confused: