Audio device on high definition audio bus

Mam problem właśnie taki jak w tytule. Po założeniu nowej płyty głównej Asus P5VD2-VM SE w menedżerze urządzeni pokazuje nieznane urządzenie i właśnie taki komunikat! Dodam o ile to ma znaczenie, ze w Evereście nie pokazuje nazwy płyty głównej.

masz płytkę ze sterownikami ??

Tak! Próbowałem aktualizować sterownik, ale to nie pomaga. A czy to nie jest przypadkiem od grafiki? Czy to na pewno od dźwiękowej?

Zainstaluj sterowniki do chipsetu płyty głównej, a jeśli to nie pomoże to reinstall Windows, ponieważ zmieniłeś płytę główną i wtedy właśnie komputery lubią odmawiac współpracy.

GMajka12 , reinstall już był! Zmieniłem prócz płyty RAM i grafikę! Stery od chipsetu płyty głównej były instalowane.

pobierz, rozpakuj, zainstaluj :

http://dlsvr01.asus.com/pub/ASUS/misc/a … cl2k03.zip

technik_elektro , ok już to robię!

W razie braku poprawy: format… OfftTop: Nie ma co się bawić, ja ostatnio podłączałem dysk do drugiego kompa i Win nie włączał się…

Niestety ściągnięcie sterów nic nie dało! Dalej pojawia sie w menedżerze to samo! Dziwne bo dźwięk jest, tylko jak wspomniałem Everest nie pokazuje nazwy płyty i ten komunikat!

W dniu 20.05.2008 , o godzinie 19:56 został dopisany post przez finetto

Okazuje się, że to nie koniec problemów! Dźwięk jest mono - gra tylko jeden głośnik, ale gdy podłącze słuchawki grają obie. Za to gdy podłącze pod frontowy panel nie grają. Czy ktoś coś z tego rozumie? Tylko proszę nie mówcie, że format bo nie cierpię tego straszliwie.