Audio-tytuł utworu

Jak uruchamiam plik mp3 na przykład w Windows Media Player, to prócz muzyki wyświetla mi się nazwa wykonawcy i tytuł utworu. Jak nagrać kilka plików mp3 na płytę audio, żeby w WMPlayer lub w wieży też widać było tytuł utworu i wykonawcę. Używam Nero 6, ale coś nie mogę tego tam znaleźć. Może jakiś inny program do nagrywania audio?

Zainstaluj sobie jakis programik do edycji tagów mp3, taka opcje ma tez wbudowany Winamp

A, nie wiem co to jest edycja tagów w mp3?

Jak twoja wieża nie obsługuje “CD-Textu” to nie zobaczysz na niej tytułów utworów. A edycje tagów masz np. w Winampie (na utworze kliknij raz lewy przycisk myszy i później ALT+3)

No tak. Ale jak mam już nagrane na płycie audio to jak mam edytować. W Windows Media Player przy każdym utworze mi pisze: Ścieżka 1,2,3 itd. Po prostu muszę nagraną płytę wysłać za granicę, i nie będę do nagranej płyty audio dodawał listy na kartce że Ściezka 1 to taki to a taki tytuł - jest to dla mnie sprawa prestiżowa. Windows MP i wieża poprawnie czyta tytuły innych płyt audio tak orginalnych jak i skopiowanych “płyta w płytę” A na plkach mp3 są właściwe tytuły utworów.

Jak już masz nagraną płytkę z mp3 to nie nadasz im nowych tagów. Tagi zapisywane są jakby jako właściwości danej mp trójki

Cały czas się nie rozumiemy (albo ja źle tłumaczę). Mam pliki mp3 na dysku z właćiwymi nazwami. Przy pomocy programu nagrywającego (Nero) rozkompresowuję te pliki do formatu .cda? na płytę audio, która zazwyczaj nie pomieści więcej jak koło 10 takich utworów. U mnie takie utwory na płycie zamiast tytulu w wyświetlaniu mają napis: Ścieżka 1.