Aukcja Allegro - Ma ktoś ten Poradnik?

Witam

Zainteresowała M nie ta aukcja:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=110652504

Ma ktoś może ten Poradnik?

I czy to wogole jest mozliwe zarobic tyle kasy!

:hahaha:

To chyba mówi samo za siebie…

Ściema jakich mało

Takie aukcje co podałeś omijaj z daleka a ten cytat Aukcje zostały wycofane przez Allegro, dlatego nie otrzymałem komentarzy za Poradnik

rozbroił mnie :hahaha:

=======================

Byłes proszony o modyfikację podpisu

Proszę się zastować - inaczej podpis zostanie wyłączony

monczkin

Ściema. Sprzedający stanowczo zaniżył tą kwotę. Zarobisz o około 30% więcej niż podaje sprzedający. :lol:

Oooo, aukcja się zakończyła :frowning:

Ktoś kupił cały pakiet 50 poradników :placze:

Ja wiem co jest w poradniku!

3

2

1

Tadadadam!

W poradniku jest opisane, żeby utworzyć nowe konto na allegro, poprosić kolegę żeby kupował masowo dany przedmiot (ludzie zobaczą, że ktoś to kupuje). Ludzie się tym zainteresują i także kupią. Co do zarabiania 1000zl dziennie to zależy od tego ile osób taki “poradnik” kupi.

Czyli ludzie sie na to nabierają żałosne :frowning:

Ciekawe dlaczego posiadacz takiego skarbu sprzedaje poradniki sukcesu innym :roll:

Może dlatego, że tam jest przepis na łatwy zarobek --> “Znajdź tylu Łosi ilu się da i sprzedaj co tylko możesz. Naiwność ludzka nie zna granic. Wykorzystaj to :!: Sukces murowany”

Hehe fakt

Monczkin

:lol: :hahaha:

Jutro będzie wisiał, potem założy nowe konto i tak w kółko :stuck_out_tongue: co mu tam, przecież go to nic nie kosztuje

LOL, nie kupiliście tego poradnika i oceniacie po aukcji ;/ Barbażyncy z was 8) Ale nie potwierdzam i nie zaprzeczam że to jest fake ;] Najelpeij to wysłać do niego maila i wypytać o próbkę tego poradnika ;| Jeśli ja bym się decydował na taki zakup - zrobiłbym tak ;]

:hahaha: :lol!: