Auktalizacja Avasta!

(Żaku) #1

Witam

Problem wygląda następująco:

Mam Avasta dobrych pare miesięcy po jednym z foramtów, Avast zaczoł pokazywać mi takie okienko

beztytu322upw3.png

Ten screenshot zrobiłem przed chwilą...przeinstalowywałem program wiele razy, cd klucz wprowadzony był poprawnie za każdym razem, próbowałem auktalizować czasami po kilka razy baze iAVS...i ciągle nawet gdy zmienia się numer tej bazy na nowszy ciągle wyskakuje to okno(oczywiście jeśli program zauktalizuje baze na wyższy numer to numer tej bazy zmienia się w tym okienku). Co najciekawsze postanowiłem sprawdzić ten problem. Poszedłem więc do kumpla by sprawdzić jego numer bazy iVAS i co sie okazuje? Jego numer bazy na dany dzień pokrywa sie z moim, ale jemu niepokazuje tego komunikatu....Może wie ktoś o co z tym chodzi?? :twisted: :evil:

(system) #2

Może jakis firewall blokuje, sprawdź.

(Żaku) #3

Raczej nie bo wszystkie mam wyłączone jedyny firewall jaki moze być to Avast...

(system) #4

to weź jeszcze raz zarejestruj go i znainstaluj

Złączono Posta : 29.07.2006 (Sob) 11:55

bo moze klucz juz stary a no i przeczyac rejestr

(Żaku) #5

Na tym cały problem polega, nieważne ile razy przeinstaluje program i zauktalizuje klucz on ciągle pokazuje taki komunikat....

(Hilary42) #6

Kliasz prawym prawym na "ikone" w pasku zadań i wybierasz aktualizacje a potem masz do wyboru 2 opcje wybiez 1 a potem 2 jak to nic nieda to moze masz wirusa.

(Żaku) #7

Nic to nie dało....ale jabym miał wirusa to wychodzi na to że to jest coś cwanego bo nawet format kompa nie potrafi go skasować.....od pojawiena sie problemu formatowałem kompa chyba jeszcze z dwa razy tak więc co jest grane?

(Hilary42) #8

A jaki system masz i z kąd pobierałeś Avasta??

(Żaku) #9

Windows XP Professional...avasta pobierałem z Vortalu...

(Wojtas_16) #10

Pobierz Avasta ze strony producenta.(http://www.avast.com) Użyj tego narzędzia --> http://avast.com/eng/avast_uninstall_util.html Gdy użyjesz tego narzędzia zainstaluj Avasta pobranego ze strony producenta i napisz czy pomogło.