Aurox 12 nie działa

Heja. Ściągnąłem sobie auroxa 12 płytę 1 i 2 wypaliłem na płytce i po prostu uruchamia mi się normalnie XPek z dysku. Wcześniej jak ściągałem sobie Knoppixa, Linosa i Mandriva wszystko było gites. Co jest nie tak albo co może być nie teges??

sprawdzales obraz plyty po sciagnieciu?

Sprawdziłem teraz, sumy kontrolne się zgadzają. Prosze o dalszą pomoc.

A napewno nagrałeś obraz z płyty ??

Na 120%, dodam tylko, że nagrałem ją na płytę DVD RW ale wcześniejsze linuksy też nagrywałem na płytę co prawda CD RW ale działało wszystko.

Spróboj nagrać nie na RW bo z tego co wiem różne rzeczy wychodzą na RW.

Ale mi chodziło o to, żeby go sprawdzić, bo 3 już linuksy sprawdziłem o których mowa powyżej i wiem, że nie działają z neostradą z SpeedTouch modemem więc nie ma sensu na nich płyt marnować. Chciałem też tak i z tym zrobić, a dopiero nagrywać na płyty R

Dokładnie :stuck_out_tongue:

Na Ubuntu chodzi.

A Obraz płyty skąd pobierałeś??

Spróbuję więc teraz i Ubuntu :wink: Tego jeszcze nie mam :wink: Obraz Auroxa pobierałem z Aurox.org. Poweidz które to Ubuntu mam ściągnąć, żeby działało z neostradą?? Tam tego jest kilka jakiś wersji i to o różnych oznaczeniach (6.12; 6.06 itp.) I co to jest za wersja LTS?? Więc która polecacie?? Osiołeczek powiedz na której Ci chodzi neostrada ze SpeedTouch??

radzik radzik

Speedtouch bedzie chodzil na wiekszosci dystrybucji ale musisz sobie wgrac sterowniki i skonfigurowac neostrade

jak wgrać sterowniki jak mi chodzi o dystrybucję live CD??

radzik radzik

tego nie wiem dokładnie

pytałem się informatyka w mojej szkole i powiedział że się da

Jako OT - Kosmos

Jako OT - Kosmos