[Aurox 12] Plik boot.iso z DVD2

Witam!

Czy może ma ktoś z was plik boot.iso z płyty DVD2 Auroxa 12??

Jest to jedyny sposób instalacji Aurox`a na moim komputerze (brak DVD).

Jeśli ktoś posiada to bym bardzo prosił.

Pozdrawiam

Nie warto używać Auroxa bo jest stary i niewspierany(czyt. aktualizowany) zainstaluj w/w Ubuntu jest na jednej płycie CD …::KLIK::…

Ubuntu jak bym chcial to bym sobie zainstalował mam jeszcze 200 CD 6 na składzie kiedyś rozprowadzałem, ale jak wyszła 7 to ich nikt nie bierze.

Ostatnio używałem PCLosa, ale musiałem go usunąć bo musiałem znowu używać Windowsa i d*pa zimna…

może coś z KDE PC_BSD, ale wolałbym coś polskiego i z Linuxa(pośrednio UNIX) niż bezpośrednio…

PLD, KateOS

DesktopBSD lub PcBSD do zabawy , aby poznać trochę ten system. :slight_smile:

Poldek wyleciał z mojego dysku 3h po zainstalowaniu a do truskawki mam negatywny stosunek, ale niewiem dlaczego.

Mandriva mi nie pasuje za dużo rzeczy da się zrobić spod Xów, może coś w stylu slaka??

Zdecydoowanie Arch :slight_smile:

matiit mógłbyś napisać coś na temat Archa ?

Czy instalacja jest podobna do slackware i czy Packman dobrze się sprawuje ? No i ogólne wrażenia. :slight_smile:

Jestem zainteresowany tą dystrybucją :smiley: .

Co do instalacji to:

:arrow: http://www.arch-linux.pl

Pacman sprawuje się świetnie!, bardzo szybki i przejrzysty.

Paczki są nowe i jest ich dosyć dużo…

A polecasz ten system osobie która ma średnie pojęcie o linuksie ? To znaczy już trochę wie , ale nie rzucała się na głębokie wody. :stuck_out_tongue: Bo od Slackware odstraszają mnie na razie zależności. :?

hmmm jak ci odpowiada Twoja obecna dystrybucja to po co zmieniać?

W archu będziesz musiał sam postawić Xy i doinstalować np. KDE

jak to zrobisz to już z górki

dołącze sie do pytania:

Czy arch ma gnome ?

Czy bede mial problemy z karta intel grfafic acelerator 900 ?

Czy jest platny ?

Czy dziala na nim wine/cedega ?

Czy odpale tam diablo / steama / tibie ?

Czy dla kogos komu zajelo 4 dni zainstalowanie sterow to wyzej wymienionej grafy bedzie ciezko obslugiwac ten system ? (dodam ze ubuntu nie obsluguje za dobrze tej grafy).

Czy bede mial problem z karta dzwiekowa USB ?

No i oto chodzi :stuck_out_tongue: Zmusi mnie to do nauczenia się czegoś nowego. :slight_smile:

Jak zainstalujesz to ma

Sterowniki są w community, ale pewności Ci nie daję (jak miałeś problemy ostatnio- moze ta karta jakaś trefna czy coś nie wiem)

Nie

Tak… na każdym lin działa…

Jak na wine/cededze odpaliłeś na innym distro to tu też

No trochę będziesz się na poczatku musiał pomęczyć

Jesli alsa ją dobrze obsługuje to nie

jak srpawdzic czy alsa jak osbsluguje xD ? bo na ubuntu tez sa z nia problemy ;/

na stronie alsy jest lista kart

nieobsluguje :+(