AutoHotkey, skrypt do naciśnięcia klawisza

Witam,

1x mam program Auto Hotkey, i nie umiem się nim zupełnie posługiwać. Chciałbym, abyście mi podali skrypt, który za mnie trzyma klawisz przez określoną liczbę s, tkj ja klikam klawisz strzałki do góry albo na doł, to on żeby po tym moim ruchu trzymał strzałkę w lewo. W google nie mogę nic, znaleść ani w pomocy do programu. Będe wdzięczny za skrypt, i inne wskazówki.

Kiedyś pisałem jakies proste skrypty ale teraz juz tego dokładnie nie pamiętam. Po pierwsze dziwię się, że nie możesz znaleźć nic w google bo program autohotkey posiada MEGA rozbudowaną dekumentację.

Może nie dokładnie to co byś chciał ale taki krótkie wprowadzenie może ci wystarczy

Skrypt:

;po sredniku masz komentarze

Down:: ;program -skrypt uruchamia się po wciśnięciu strzałki w dół - ten ruch się nie wykona więc pewnie potrzebna będzie ci następna linia

Send {Down} 

Loop 100 ;prosty sposób na ten czas to jest po prostu pętla typu if która wykona się 100 razy

Send{Left} ;wciska klawisz w lewo

return ;kończy skrypt

jak będziesz miał jakieś pytania to postaram się pomóc ale radzę poczytać dokumentację na stroniehttp://www.autohotkey.com/docs/i poszukać odpowiedzi na tamtejszym forum edit: taki skrypt jeszcze znalazłem wciskasz spację raz i dopóki nie wciśniesz jej ponownie będzie ''jakby wciśnięta"

$*Space::SetTimer, SpammerLabel, % (MyToggle := !MyToggle) ? "15" : "off" 

SpammerLabel: 

SendInput, {Blind}{Space down} 

return

pozdrawiam

Witam… napisałam dosyć długi skrypt. Jeżeli chce chwilowo skorzystać z komputera muszę wyłączyć go po czyn od nowa włączyć co zawiera bardzo dużo czasu… Jest jakaś komenda która zatrzymuje skrypt we wskazanym momencie po czym kontynuuje go? Z góry dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam :slight_smile:

witam mam prosbe mogl by ktos napisac krotki skrypt mial by on wygladac tak

zeby wciskal caly czas (q2q2q2) i odpoczatku

  1. zeby np co 3 min wcisnal dany kaliwsz np. 4($)

załóż nowy temat, w tym ci pewnie nikt nie odpisze :slight_smile:

2 posty zostały podzielonye na nowy temat: Skrypt do naciśnięcia klawisza

Post został scalony z istniejącym tematem: Skrypt do naciśnięcia klawisza