Auto pobieranie plików z internetu

Witam

Kilka dni temu pobierałem Lineage II. Po jakimś czasie przerwałem pobieranie iż stwierdziłem, że nie ma co pobierać pod koniec wakacji. Gra nie pobierałą się przez clienta tylko przez stronę kierowaną odnośnikiem “Play English Version” z tej str:

http://lineage2.eu/pl/

. Od tamtego czasu internet niemiłosiernie zwolnił i co chwile zmniejsza się ilość wolnego miejsca na partycji systemowej. Zainstalowałem program “WinDirStat” aby zobaczyć co to się tak ściąga i wyszło na to, że Lineage pomimo tego, że kierowałem instalację na partycję D: i później z niej wszystko usunąłem.

Bardzo proszę o odpowiedź wytłumaczającej jak się tego pozbyć.

Klienta usunąłeś? Być może został przez to że był uruchomiony w tle. Warto sprawdzić jakie programy uruchamiają Ci się w autostarcie i go ewentualnie wyłączyć. Dodatkowo plik może być ściągany tam gdzie jest zainstalowany client, a po skończeniu kopiowania przekazywany do Twojej lokalizacji. Ewentualnie mogą być ściągane do plików tymczasowych, ale to jest mało prawdopodobne.

Przeglądnij autostart i procesy, które aktualnie działają i poszukaj tego klienta i go wyłącz.

Autostart przeglądam przez program Ccleaner (czyści też dysk z badziewia, ale poustawiaj go wcześniej, bo może będziesz chcieć coś zatrzymać), a procesy możesz sprawdzić w Menadżerze zadań (CTRL+ALT+DELETE).

Jak to pod koniec wakacji? Jeszcze miesiąc:) (Wieeem… jestem złośliwy, ale musiałem:P)

Procesy i autostart przeglądnąłem i nie znalazłem nic co byłoby związane z lineagem lub 4games (pobierajac z tej stronki ściągnął się ten program). Znalazłem za to na dysku jakieś pliki z 4games ale chcąc je usunąć wyskakuje błąd “Nie można ukończyć akcji ponieważ plik jest otwarty w programie 4game”. Przeglądając procesy nic nie znalazłem.

W takim razie uruchom windows w trybie awaryjnym i uruchom deinstallator 4game