Autocad2011 - instalacja windows 7 - problem

(Witex Polska Sp Z O O) #1

Witam, mam problem z zainstalowaniem darmowej wersji Autocada2011x64 dla studentów, a jak wiadomo koniecznie muszę robić projekty więc ten program jest dla mnie niezbędny. Podczas instalacji pojawia się dużo błędów po czym instalacja jest przerywana i program jest usuwany. Proszę o pomoc.

Mój sprzęt:

681802994dc68027m.jpg

Raport z instalacji:

http://www.wklejto.pl/91102

Kolejne błędy:

bbfcfc69abcca0d2m.jpg

031febd0b978dc69m.jpg

09a693d44d01d25em.jpg

399787483e630f4fm.jpg

5e21d469c05a8dbdm.jpg

d92a801c8ee940a7m.jpg

f2c0f421befbb7cbm.jpg

(Karski Karol) #2

Fotki są mało czytelne, ale widać, że brakuje paru składników jak choćby .Net Framework.

To pewnie przez to nie da się zainstalować.

(Witex Polska Sp Z O O) #3

mało czytelne? 2 screen pokazuje, że jest zainstalowany framework4, można powiększyć i widać.

-- Dodane 04.03.2011 (Pt) 13:29 --

dobra temat do zamknięcia. Problem rozwiązany

(goomish) #4

michalmaz1991 :

Po pierwsze, jeżeli w międzyczasie zdążyłeś już wykonać jakieś nerwowe ruchy na komputerze :slight_smile: - użyj Przywracania systemu i cofnij system do stanu sprzed pierwszej nieudanej próby instalacji AutoCada

Po drugie, instalację rozpocznij "na czysto", po świeżym restarcie komputera (zaraz o tym dlaczego)

Po trzecie, sprawdź (przed rozpoczęciem instalacji), czy usługi Instalator Windows oraz wszystko co kojarzy się z NET Framework (ngen cośtam) nie są w trybie wyłączone - czyli albo tryb ręczny albo któryś automatyczny, ale TEŻ czy nie są w tym momencie uruchomione. jak co, to je zatrzymaj.

Dlaczego świeży restart? Bo po jakimś czasie od uruchomienia może się zdarzyć, że instalator windows akurat instaluje jakąś poprawkę, czy coś (w tle) i/lub usługi od NET Framework właśnie wykonują optymalizację tego środowiska

http://support.microsoft.com/kb/308096

Po czwarte - jeżeli chodzi o ten błąd 2908 - znalazłem rady, żeby usunąć (albo lepiej przenieść gdzieś na chwilę plik mscoree.dll i że to na pewno pomaga. Znalezione, nie sprawdzone. Ale w sumie, co ci szkodzi spróbować? :slight_smile: