Autocasco gdzie najtaniej i najlepiej?

(Lukaszm Zdw) #1

hej gdzie najlepiej wykupić samo autocasco do auta tak żeby było tanio i solidnie

(Damian S100) #2

polecam ALLIANZ , wykup a nie będziesz zawiedzony a i z daleka od liberty direct

(Kaka') #3

lukaszm ,

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte konsekwencje w postaci ostrzeżenia.

(rad @ interia.pl) #4

W MOTOR był ranking i Link 4 był najgorszy

(Hicarian) #5

Dokładnie nie poelcam Link4

(Maciejboss) #6

nad auto casco dobrze sie zastanów bo to ważniejsze niz samo OC.Ale mi się wydaje że pewnie będzie w PZU albo AXA,znajomi odbierali odszkodawania z tamtąd to nie mieli problemu

(olmeca) #7

Nie ma jednej uniwersalnej odpowiedzi, ja posiadam w Generali jak na razie nie musiałem korzystać. Przy wyszukiwaniu ubezpieczenia wyszło w pakiecie najtaniej.

(Wolfgar) #8

Polecam poszukać w CUK'u http://www.cuk.com.pl/ Pan/Pani Ci dobierze jedno z tańszych rozwiązań na rynku akurat pod twój pojazd. Czy jest potem najlepiej to ciężko mi powiedzieć. To chyba indywidualna sprawa osoby która będzie nasze papiery rozpatrywała. Dla przykładu warto podać ostatnie problemy STS Chopin u z PZU.

(lith) #9

Nie chodzi już o same rozpatrywanie gdzie można troche lepiej czy gorzej trafić.... ale o takie rzeczy jak ewentualny wkład własny, czy naprawa jakimiś zamiennikami tanimi...

(olmeca) #10

Niestety CUK nie znalazł mi najtańszego rozwiązania, a nawet powiem, że mieścili się w górnym pułapie cenowym - kontaktując się bezpośrednio z ubezpieczycielami trafiłem na tańsze oferty.

(Hicarian) #11

Jakią firmę obecnie polecacie?

(Błażej) #12

Nie ma ubezpieczyciela najtańszego na rynku dla wszystkich

Niektórzy mają niższe ceny dla nowszych, a niektórzy dla starszych aut. Do tego zniżki, miejsce postoju auta etc

Polecam obdzwonić te najpopularniejsze, podać wszystkie dane i zapisać sobie na kartce propozycje

PZU, Warta, MTU, Liberty direct, HDI Asekuracja

(Andrade) #13

Temat cały czas aktualny wiec dorzucę coś od siebie. TUTAJ tanie OC można wejść i porównać oferty ubezpieczycieli i wybrać najtańszą dla nas. Kod promocyjny upoważniający do zniżki też jest. Ja skorzystałem i jestem zadowolony. Wystarczy odejść od stereotypów, trochę poszukać w necie i można zaoszczędzić naprawdę parę stówek nie tylko na obowiązkowym OC ale i dobrowolnym AC.

(olmeca) #14

Cenowo nie porywa mnie ta strona. Na cala masę ubezpieczalni raptem 3 były w stanie zaoferować mi jakieś wyliczenie składki i to dość drogo. Jak pisałem wcześniej - zamówienie rozmowy telefonicznej w celu wykonania wyceny kosztuje sporo mniej niż wszelkie kalkulatory. Aktualnie mam stawkę pakietu wyliczoną na ok. 500 mniej niż dostałem w porównywarce.

(Kpc21) #15

To idź do jakiegoś agenta ubezpieczeniowego, on wybierze najtańszą ofertę ze wszystkich jakie sprzedaje.

(olmeca) #16

W ubiegłym roku byłem u agenta i miał cenę wyższą od konsultanta z infolinii.

(Kpc21) #17

Ale będziesz mieć chociaż ogólny ogląd, jak u wszystkich kształtują się ceny.

(Andrade) #18

Dobrze wiedzieć na przyszłość. Ja miałem ubezpieczenie w pewnym powszechnie :wink: znanym towarzystwie ubezpieczeniowym. Wydawało mi się tanio, 8 lat jazda bezszkodowa i z normalnego ludzkiego lenistwa nie zmieniałbym pewnie, gdybym z czystej ciekawości nie sprawdził sobie ubezpieczenia na TEJ porównywarce polis. Wklepałem ten kod i ze zniżką okazało się, że można jeszcze taniej kupić OC nie wspominając o AC, a wystarczyło trochę chęci. I póki co jestem zadowolony, bo parę stówek przytulonych w kieszeni :smiley:

(olmeca) #19

Dzisiaj idę do CUK po ostateczne zamknięcie stawki i w poniedziałek zaczynam podejmować decyzje.

(alfinho) #20

akurat w przypadku ubezpieczeń najtaniej i najlepiej w jednym zdaniu tworzą oksymoron :wink:

ja mam generali, za dużo się naczytałem o directach, które mogą mieć nieciekawie jak kryzys osiągnie apogeum