AutoConnect i długie połączanie

siemka zainstalowałem sobie program AutoConnect no i jak włączam kompa to mi się nie chce łączyc za pierwszym razem tylko najpierw jest taki przekreslony, czerwony krzyzyk a dopiero pozniej się łączy(zielony “ptaszek”) wie ktos co moze byc nie tak zamieszczam screen moze cos pomoze:

zn9ulbgchax64d3em.jpg

Ps. ja wogole tego programu nie konfigurowałem moze trzeba skonfigurowac?

Zasłanianie IP naprawdę inteligentne, a niżej IP i tak jest podane :slight_smile:

Nie wiem w ogóle po co je zasłaniasz.

No ale jeśli chodzi, to AutoConnect łączy się normalnie z tego co widze.

Postępowałeś tak jak tu jest napisane? :

:arrow: TUTAJ

Nie nie trzeba poprostu musi Ci się modem połaczyć tzn zapalić ta prawa lamka na modemie

PS po co zakryłeś IP jak i tak je widac na screenie :slight_smile:

Jak jest czerwony krzyżyk, to wystąpił błąd połączenia. A taki zdarzył się u Ciebie przed prawidłowym połączeniem, jak widzisz w programie.

no własnie krzyzyk pokazuje błąd :shock: tylko dlaczego on występuje :x chyba nie powinien… :roll:

skoro ci się łączy z netem komp, to co ty masz za problem ?

Na poczatku jak właczysz kompa, modem jeszcze nie jest zsynhronizowany, wtedy na chwile pojawia się ta czerwona ikonka, jak modem się zsynchronizuje, wtedy dopiero program może cie połaczyć z netem, to chyba logiczne :roll:

To jest jedno wytumaczenie tego problemu, jak najbardziej słuszne.

Inne:

Jeśli masz firewalla i np. modem już się zsynchronizował, autoconnect zaczął się łączył również może wystąpić błąd połączenia w programie.

Powodem jest blokowanie połączenia przez firewalla dopóki ten się nie uruchomi całkowicie.

Jednak w Twoim przypadku po prostu stawiam na synchronizację modemu.

ok dzięki :slight_smile: