Automapa 5.5.2 EU lark 50.1-błąd

Mam mały problem z Automapą(5.5.2 Europe) na lark 50.1, a mianowicie czasami jest ok, ale często występuje komunikat:

Application_wceAm.exe has performed an illegal operation and will be shut down.If the problem persist,contact the program vendor.

Automapę dostałem oryginalną na SD z Orange, wcześniej miałem ją na moim HTC ale zdecydowałem się na coś większego, i teraz kłopot.

Za pomoc z góry dziękuję

Jak jest oryginalna to sugerowałbym zastosowanie się do komunikatu i napisaniu e-maila do producenta oprogramowania. Będzie szybciej.

napisałem do nich 2 tygodnie temu… i czekam dalej na odpowiedź, dlatego uznałem że po 2 tygodniach, zamiast czekać to na forum DP napiszę.

HTC to windows mobile professional a lark to windows CE 5.1 więc raczej nie ma możliwości żeby to co działało poprawnie na HTC działało na larku tym bardziej że dla programu auto mapa różne systemy to kolosalna różnica

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

… Przecież automapa jest i na WM i na winCE, wydaje mi się ze jakoś sama wykrywa urządzenie

Ale jeżeli otrzymałeś ją do HTC to otrzymałeś wyłącznie auto mape przeznaczoną na windows mobile , jeżeli zakupisz w sklepie pełną wersje to są wszystkie wersje do wyboru ale wtenczas instalacja jest możliwa wyłacznie poprzez komputer PC z podłaczonym urzadzeniem nawigacyjnym i dopiero w 2 czy 3 oknie instalacyjnym masz możliwość wskazania wersji i miejsca instalacji.

Dzięki za pomoc, to się załamałem, kolejne 600zł w plecy :frowning: