Automat do Megaupload

A zna może ktoś sposób na Megaupload? Wiem iż tam trzeba przepisywać kod z obrazka, ale może coś w deseń USDownloader (czyli wklejasz zestaw linków a soft automatycznie ładuję je po kolei za każdym razem wyświetlając okienko z obrazkiem do przepisania)

P.S. Pod tym względem US… też się zepsuł

Najlepszym obecnie rozwiązaniem jest FreeRapid Downloader http://wordrider.net/freerapid/download.html , obsługuję największą liczbę serwisów, również Megaupload. Po polsku. Działa na takiej zasadzie co oczekujesz.

Inne:

akcelerator-pobierania-ktory-pobiera-pliki-megaupload-t145930.html

@ Chillout no nie wiem jak Ci dziękować. FreeRapid Downloader jest po prostu świetny (na razie tylko megaupload sprawdziłem, ale nawet jeśli tylko na tych serwerach się tak sprawuję to mnie to urządza), nie dość iż spełnił 100% moich oczekiwać to poszedł dalej:) pobieranie jest w pełni automatyczne, żadnego przepisywania obrazków, żadnego oczekiwania po prostu ciągłe pobieranie na pełnej mocy łącza. Wklejasz linki, klikasz “pobierz” i zapominasz. No jak dla mnie żyć nie umieć.

@ Chillout jak w okolicy jesteś to wpadaj piwo to na pewno Ci się należy.

Muszę sprostować po dłuższym używaniu zauważyłem iż tylko niektóre pliki nie wymagają przepisania kodu z obrazka:(

Jeżeli wchodząc na stronę przez przeglądarkę musisz przepisywać kod, to w żadnym menadżerze/akceleratorze bez wykupionej opcji premium nie usuniesz tego.

Nic na to nie poradzisz.

Na większości serwerów masz taką weryfikację.

To i tak trzeba cieszyć się, że parę odpadło. :wink:

a ja proponuję jdownloader, który chyba radzi sobie z czytaniem kodów z mu :slight_smile: