Automatyczne łączenie internetu przy włączaniu kompa

witam. mam pytanie czy jest jakiś dobry sposób żeby internet sam mi się połączał przy włączaniu komputera? na xp miałem autoconnect ale pod viste nie ma tego porogramu z tego co widze…mam neostrade i modem speedtouch.

http://www.softmania.pl/program-1534-au … 3.1.html#m

Najnowszy Autoconect

Zainstaluj same sterowniki, bez tego neostradowego okienka i już:)

najnowszy to on może jest ale nie działa mi pod vistą, wyskakuje taki błąd:

d6676e323e0c93aem.jpg

o co chodzi? jest na to jakieś rozwiązanie?

nno zainstalowałem same sterowniki ale chce żeby mi automatycznie połączało internet a nie musił bym klikać na ikonkę połączenia od neostrady. musze chyba zainstalować jakiś MS Html Help. Tylko skąd mogę to pobrać pod vistę?

Wystarczy to utworzene połaczenie wstawisz do foledru Autostart , który mieści się w Star->Menu i tam bedzie. Jeszcze w właściwościach połączenia w zakładczene Opcje , i w opcjaich wybierania odchaczsz wszystko jak leci, oprócz Wyświetl wskaznik postępu w trakcie łączenia

warto jeszcze zaznaczyć by próbował się połączyć po nieudanej próbie z interwałem 3s.

no fkatycznie teraz juz nie wyskakuje błąd. ale jak wyłączam go w trayu albo czasami jak wyłączam komputer to wyskakuje taki błąd:

8abfeb826d8e506d.jpg

co z tym fantem zrobić?

Mam to samo. Trzeba poczekac na wersję pod Vistę bo 1.3.1choć w miarę działa to pod Vistę nie jest

jest pod viste. sam zobacz:

System operacyjny:

Windows Vista/XP/2000/9x