Automatyczne łączenie internetu przy włączaniu kompa

(Paluch Ti) #1

witam. mam pytanie czy jest jakiś dobry sposób żeby internet sam mi się połączał przy włączaniu komputera? na xp miałem autoconnect ale pod viste nie ma tego porogramu z tego co widze..mam neostrade i modem speedtouch.

(rysryt) #2

http://www.softmania.pl/program-1534-au ... 3.1.html#m

Najnowszy Autoconect

(system) #3

Zainstaluj same sterowniki, bez tego neostradowego okienka i już:slight_smile:

(Paluch Ti) #4

najnowszy to on może jest ale nie działa mi pod vistą, wyskakuje taki błąd:

d6676e323e0c93aem.jpg

o co chodzi? jest na to jakieś rozwiązanie?

(Paluch Ti) #5

nno zainstalowałem same sterowniki ale chce żeby mi automatycznie połączało internet a nie musił bym klikać na ikonkę połączenia od neostrady. musze chyba zainstalować jakiś MS Html Help. Tylko skąd mogę to pobrać pod vistę?

(Chamlet) #6

Wystarczy to utworzene połaczenie wstawisz do foledru Autostart , który mieści się w Star->Menu i tam bedzie. Jeszcze w właściwościach połączenia w zakładczene Opcje , i w opcjaich wybierania odchaczsz wszystko jak leci, oprócz Wyświetl wskaznik postępu w trakcie łączenia

(Technik Elektro) #7

warto jeszcze zaznaczyć by próbował się połączyć po nieudanej próbie z interwałem 3s.

(sCooBy^) #8

(Paluch Ti) #9

no fkatycznie teraz juz nie wyskakuje błąd. ale jak wyłączam go w trayu albo czasami jak wyłączam komputer to wyskakuje taki błąd:

8abfeb826d8e506d.jpg

co z tym fantem zrobić?

(Jaro_dcg) #10

Mam to samo. Trzeba poczekac na wersję pod Vistę bo 1.3.1choć w miarę działa to pod Vistę nie jest

(Paluch Ti) #11

jest pod viste. sam zobacz:

System operacyjny:

Windows Vista/XP/2000/9x