Automatyczne logowanie - problem

(Krzys299) #1

Witam, mam następujący problem, na pewniej stronie gdy się loguję, zaznaczam autologin, jednak kiedy odświeżę stronę już jestem wylogowany, czasem mogę odświeżać ją kilka razy i dopiero wtedy mnie wyloguje. Raz działa, raz nie, czasem gdy wchodzę na stronę po wyłączeniu komputera jestem zalogowany, czasem muszę się sam logować. , dlaczego tak się dzieje i czemu nie działa autologin? Używam Firefoxa.

(Longhorn2009) #2

Opróżnij cache Firefoxa i spróbuj ponownie.

(Krzys299) #3

To nie skutkuje, nadal muszę się logować :?

(dudpis) #4

Pisze tutaj bo problem jest dokładnie taki sam, ale korzystam z IE. Wszystko w opcjach internetowych wyczyszczone, czyściłem Ccleanerem i nic nie daje. System: Windows Xp professional 2002 service pack 1...

W dniu 27.05.2008 , o godzinie 22:45 został dopisany post przez dudpis

Nikt nie wie co z tym zrobić>???

(Krzys299) #5

Nie wiem, może to problem tej strony na którą próbujemy się zalogować, ale dziwne jest to że nikt inny nie ma tego problemu, tylko ja. Poza tym jeszcze niedawno wszystko było ok, potem zauważyłem że autologin nie działa.

(dudpis) #6

Właśnie u mnie na lapku też to wcześniej działało, a żadnych formatów nie robiłem. Nie jest to wina strony bo na naszej-klasie, youtube też mi nie działa autologin ;/. Nikt nie zna rozwiązania?

(Cosik Ktosik) #7

W Firefoxie-> Narzędziach->Opcje:

zakładka prywatność: zaznaczona opcja pamiętania danych wprowadzonych w formularzach i akceptowanie ciasteczek (w wyjątkach nie ma tej witryny).

Odznaczone czyszczenie danych prywatnych przy zamykaniu Firefox.

zakładka bezpieczeństwo:

zaznaczone: Pamiętaj hasła do witryn i w wyjątkach nie ma danej witryny. Zobaczcie, czy w Wyświetl hasła, są te przez Was wprowadzone.

(dudpis) #8

Ja korzystam z IE ;p...

(Cosik Ktosik) #9

No to Narzędzia->Opcje internetowe->zawartość->Autouzupełnianie->Ustawienia->zaznacz Nazwy użytkowników i hasła w formularzach.

Zakładka Zabezpieczenia->poziom niestandardowy->uwierzytelnianie użytkownika->logowanie i ustaw co chcesz.

Jeśli nadal nic, to możesz zresetować ustawienia w zakładce zaawansowane.

(dudpis) #10

Dziękuje bardzo cosik_ktosik ;], zresetowanie ustawień pomogło.

W dniu 29.05.2008 , o godzinie 18:30 został dopisany post przez dudpis

Jednak nie pomogło zresetowanie tych ustawień ;/. Patrze dziś popołudniu i znów muszę sie logować na te strony co podałem...