Automatyczne logowanie

mam taki problem - niewiem czemu ale na wszystkich stronach, na ktorych mam zalozone jakies konto, nagle przestalo dzialac mi automatyczne logowanie gdy wylaczam komputer. Sprawdzalem cookies i ciasteczka mam wlaczone (IE7) i dlatego niewiem co moze byc przyczyna takiego stanu.

Pewnie sprzątnołeś śmieci z systemu…

np za pomoca Ccleaner’a

Ustaw ponownie uatologowanie na jakims koncie i zobacz czy będzie działać…

nic nie sprzatalem za pomoca zadnego programu

Musiałeś (ktoś inny) sprzątnąć coś w explorerze, nie ma na to innej rady jak tylko nauczyć go od nowa tych haseł, klops po prostu…

tylko jak go nauczyc? bo jak wprowadze hasla i wylanczam komputer to po wlaczeniu on ich nie pamieta

Więc jakiś program czyści Ci te dane automatycznie. Ew daj w IE narzędzia- opcje internetowe- zaawansowane i przywróć ustawienia zaawansowane.

właśnie zauważyłem, ze po wylaczeniu komputera ciasteczka sa usuwane z komputera. Byc moze to jakis program, tylko jaki

Złączono Posta : 06.12.2007 (Czw) 18:35

przypomnialo mi sie ze problemy z tym cookies zaczely sie wczoraj po odinstalowaniu Adobe Acrobat 7 wersja trial, moze cos sie usunelo?

Złączono Posta : 06.12.2007 (Czw) 23:39

Z tego co sie dowiedziałem, to nie jestem jedyna osobą, która ma od wczoraj taki problem. Nie było wczoraj może jakiejś aktualizacji, która by to mogła zepsuć?