Automatyczne odpowiadanie na maile w Outloku

Witam !

Mam problem z programem MS Outlok (ten w pakiecie MS Office).

Otóż na niektóre maile jakie przychodzą jako “ważne” program wysyła automatycznie odpowiedź. Przeszukałem w Opcjach i nie mogłem znaleźć gdzie się tą opcję wyłącza, bo normalnie #$%^#! można dostać :wink: .

Dzięki z góry za pomoc.

Z poziomu Outloka nie ma takiej możliwości …

O żesz… :o .

A istnieje jakaś mozliwość zablokowania tego w inny sposób ?

Ale twój outlok wysyła :o

Na jakim serwerze masz e-maila :shock:


Asterisk

Hmm… Outlok to nie jest moja mocna strona.

Chodzi chyba o to, że jak nadawca zaznaczy, że chce odpowiedź (u mnie wtedy przy wiadomości pojawia się taki wykrzyknik) i jak ja taki list otworze to wtedy outlok chce wysyłać potwierdzenie, ale problem jest w tym, że serwer poczty wychodzącej nie jest skonfigurowany i się program sypie przy zamykaniu.

Zresztą to konto służy tylko do odbioru poczty…

A na jakim serwerze szczerze mówiąc to nie wiem czy jest to POP3, ale IMAP to (prawie na 100%) nie jest.

Sharkowi chodziło raczej o to, u kogo masz załozone konto email.

Na jakim serwerze… (szczerze mówiąc nie wiem :oops: )

A czy to ma jakiś wpływ ? Ja myśle, że te wysyłanie potwierdzeń to ustawienia programu.

Tak samo jak w AntiViren Kit (tak to się chyba nazywa…) ten antywirus integruje się z outlokiem i można tam ustawić czy program ma wysylać ostrzeżenia do nadawców przysyłających zawirusowane wiadomości (swego czasu też mnie to irytowało, ale to znalazłem w ustawieniach :slight_smile: Outloka oczywiście) :

Bo u niekltórych dostawców kont pocztowych jest funkcja, zwana autoresponderem…

A podaj swój email, chociażby bez loginu, np. user@tutajnp.interia.pl

Mam nadzieję że o to ci chodzi.

Klikasz tak Narzędzia>>Opcje>>Opcje E-Mail>>Opcje śledzenia>>Na dole okienka które się pojawi masz Użyj tej opcji… Zaznacz nigdy lub pytaj. :smiley:

Strzał w 10 lazikar właśnie znalazłem te opcje sledzenia.

I miałem zaznaczone odpowiadaj zawsze więc zmieniłem na nigdy nie wysyłaj.

Dzięki wszystkim za pomoc w rozwiązaniu problemu :smiley: .