Automatyczne wklejanie

Witam

Szukam sposobu aby kopiowany teks automatycznie wklejał się do pliku tekstowego. Mam do skopiowania sporą ilość tekstu, a przełączanie między edytorem a samym tekstem tylko po to by wklejać bywa męczące. Taki programik bardzo ułatwił by mi prace. Z góry dziękuje

Nawet ciekawy pomysł. :slight_smile:

floyd , proszę popraw swoje linki

Mea culpa. Poprawione.

Wydawało się, że programik jest na tyle prosty iż nie wymaga specjalnego testowania.

Do prawidłowego dziania drugiej wersji programu potrzebna jest znajomość tytułu na górnej belce notatnika i składająca się z dwóch części. Jeżeli otworzymy notatnik, to ta nazwa w Windowsie XP i Windowsie 8 wygląda tak: “Bez tytułu - Notatnik” natomiast w Windowsie 7 okazało się, że zamiast znaku myślnika jest znak pauzy o kodzie alt+0151 czyli znak: “—” i tytuł wygląda tak: “Bez tytułu — Notatnik” i powodowało to, że pod Windows 7 program działał źle bo nie uwzględniłem tej różnicy. ‘Odkryć’ tych dokonałem dopiero po przetestowaniu programu pod różnymi systemami i dopiero wówczas mogłem program poprawić uwzględniając te różnice. Niełatwe jest życie programisty. :slight_smile: