Automatyczne wyłącznie komputera na pasek Sidebar Win Vista

Poszukuję programu do automatycznego wyłączania komputera po określonym czasie, tylko najważniejsze, aby był on na pasek Sidebar w Win Vista. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam :wink:

Programów tego typu trochę jest, ale żeby na pasek go wrzucić…

No właśnie wiem, pełno jest tego typu programów, ale chyba nie ma żadnego na pasek Sidebar. Może jednak ktoś coś znajdzie to będę wdzięczny. Chodzi również o to, żeby miał opcje wylogowywania, ponownego uruchamiania, hibernacji itp. Z góry dziękuję jeśli ktoś by znalazł taki program. :stuck_out_tongue:

wejdź w download.microsoft.com i szukaj w gadżetach pod logout, reboot itd. na pewno coś jest w tym stylu, jakkolwiek do automatycznego wyłączenia komputera wątpię żeby znalazł, a mówiąc o samym programie to ja osobiście używam pod vistą “poweroff”.

Niestety nic nie znalazłem. Przeszukałem całą galerię, na koniec to już prawie nic nie widziałem. Jeżeli jednak ktoś by znalazł taki gadżet to będę wdzięczny jeśli poda link. Pozdrawiam :wink:

http://www.softpedia.com/get/Windows-Wi … dget.shtml

rokko , jesteś wielki :stuck_out_tongue: Wielkie dzięki za pomoc ! Gratki dla Ciebie =D>