Automatyczne wyłącznie komputera na pasek Sidebar Win Vista

(Michnt) #1

Poszukuję programu do automatycznego wyłączania komputera po określonym czasie, tylko najważniejsze, aby był on na pasek Sidebar w Win Vista. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam :wink:

(Kylek) #2

Programów tego typu trochę jest, ale żeby na pasek go wrzucić...

(Michnt) #3

No właśnie wiem, pełno jest tego typu programów, ale chyba nie ma żadnego na pasek Sidebar. Może jednak ktoś coś znajdzie to będę wdzięczny. Chodzi również o to, żeby miał opcje wylogowywania, ponownego uruchamiania, hibernacji itp. Z góry dziękuję jeśli ktoś by znalazł taki program. :stuck_out_tongue:

(C0m4r Sh) #4

wejdź w download.microsoft.com i szukaj w gadżetach pod logout, reboot itd. na pewno coś jest w tym stylu, jakkolwiek do automatycznego wyłączenia komputera wątpię żeby znalazł, a mówiąc o samym programie to ja osobiście używam pod vistą "poweroff".

(Michnt) #5

Niestety nic nie znalazłem. Przeszukałem całą galerię, na koniec to już prawie nic nie widziałem. Jeżeli jednak ktoś by znalazł taki gadżet to będę wdzięczny jeśli poda link. Pozdrawiam :wink:

(Kolmar) #6

http://www.softpedia.com/get/Windows-Wi ... dget.shtml

(Michnt) #7

rokko , jesteś wielki :stuck_out_tongue: Wielkie dzięki za pomoc ! Gratki dla Ciebie =D>