Automatyczne wznawianie połączenia aero2

Witam

Mam takie pytanie jak zrobić żeby aero2 wznawiało się automatycznie po 1 godzinie? Jaki program zainstalować mam autorecconect ale kiepsko działa i są problemy

Witam

Ja używam modemu ZTE MF 195 i programu Internet Manager z T mobile i nie muszę wznawiać połączenia - program to robi z automatu (oczywiście mowa o Aero2).

Pozdrawiam

ja mam program mobile partner on automatycznie mi sie instaluje po włączeniu modemu i musze wznawiać połączenie co godzine

Użyj programu top_netinfo

mam ten program i co dalej jak ustawić żeby automatycznie wznawiał połączenie

Czy odinstalować mobile partner?

Mobile partner może zostać, ale powinieneś go wywalić z autostartu. Jak uruchamia się jeden program, to drugi nie może być włączony w tym samym czasie.

Po kolei w ustawieniach:

Zakładka Połączenie - U góry typ modemu RAS, Wybierz edytuj połączenie: dodaj, wpisz jakąś nazwę, później kliknij edycja: po lewej wszystkie ptaszki zaznaczone i wybierz swój modem, potem wybierz swój APN czyli dane operatora z listy, ptaszek przy zmień APN (…) w rejestrze przy Połącz

Zakładka Komunikacja AT i PIN - u góry jest przycisk Zmiana Operatora ,z listy port komunikacji wybierasz nazwę z “UI Interface (COM ileśtam)” jeśli masz modem Huawei, pod spodem ptaszek przy Komunikacja AT, na dole ptaszki przy Wyświetl operatora i technologię, poziom sygnału i wyświetlaj BTS

Mogłem coś pokręcić, lepiej zobacz:

http://www.sklepy.ehost.pl/tutorial1/tu … fo_ras.htm

Wznowianie połączeń jest w zakładce ogólne - ptaszek przy próbuj automatycznie połączyć się z internetem i wartość w sekundach, zaznacz też po jednej pozycję nad i pod tym. Resztę sam ogarnij

coś nie działa wogóle chyba inna wersję tego programu mam bo nie ma tych okienek co w instrukcji moze zna ktoś inny program