Automatycznie dopisuje cgi-sys/defaultwebpage.cgi

nie-moge-wchodzic-niektore-strony-defaultwebpage-cgi-t497190.html w tamtym temacie opisywałem wcześniejszy problem, teraz nadal go mam ale po części mi działają już google, youtube facebook itp.

Wyczyściłem plik hosts więc teraz już mogę wyszukiwać przy pomocy google lub youtube ale np. jeśli chcę wejść na stronę główną np. google.pl to mi zmienia na http://www.google.pl/cgi-sys/defaultwebpage.cgi albo youtube.com na http://www.youtube.com/cgi-sys/defaultwebpage.cgi chociaż po wpisaniu youtube.pl działa: http://www.youtube.com/?gl=PL&hl=pl to i tak dość uciążliwe bo np. żeby wejść na pocztę na interii to nie mogę przez główną stronę interia.pl wejść bo przekierowuje mnie na: http://www.interia.pl/cgi-sys/defaultwebpage.cgi tylko musze wpisać poczta.interia.pl … po za tym teraz już nie wyświetla mi tej domyślnej strony cpanel po dopisaniu cgi-sys/defaultwebpage.cgi tylko np. na youtube że nie można znaleźć żądanej strony podobnie z google.pl albo na chomikuj.pl pisze że nie może znaleźć chomika o podanej nazwie.

Do niektórych stron nadal niestety nie mam dostępu bo google i youtube można od razu coś wyszukać, a na imageshack.us trzeba wejść na główną stronę ale przekierowuje na http://www.imageshack.us/cgi-sys/defaultwebpage.cgi i pisze tylko 404 NOT FOUND

Wie ktoś jak rozwiązać do końca ten problem ? Próbowałem już czyścić ciasteczka i historię oraz ipconfig /flushdns ale nie pomogło :cry:

Dodane 30.07.2012 (Pn) 12:42

Okej problem rozwiązany :smiley:

Ale myślałem że na tym forum ktoś mi pomoże, a byłem zdany tylko na siebie -.-’