Autoodtwarzanie nie włącza się

Mam viste i przy wkładaniu płyty pojawiało się automatycznie okno autoodtwarzania co było bardzo wygodne ale od pewnego czasu ta funkcja już się nie pojawia. Jak można przywrócić to z powrotem?

http://windowshelp.microsoft.com/Window … 81045.mspx

mam nadzieję, że nie dostanę bana. bo to, o co pytam dotyczy windowsa xp. ale też auto odtwarzania. szukam jakiegoś dobrego narzędzia do konfiguracji autoodtwarzania płyt cd w xp. chodzi mi o to żeby można było wybrać pozycje jakie maja być wyświetlane w tym okienku.

i coś żeby w ogóle można było to autoodtwarzanie włączyć. bo u mnie jest to wyłączone:(

proszę o pomoc

Mój Komputer>prawym klikiem na wybranym napędzie>Zakładka Autoodtwarzanie i tam sobie wybierasz sobie…jeżeli o to chodzi

viewtopic.php?f=7&t=175505&p=1181459#p1181459

Mi pomogło.

Proszę zmienić temat postu na konkretny i używać polskich znaków, opcja edytuj i popraw.JNJN

Zrobiłąm tak jak było napisane w pomocy windows:"Funkcja Autoodtwarzanie nie jest uruchamiana, gdy wkładam dysk do stacji lub podłączam urządzenie.

Ten problem może mieć kilka przyczyn. Funkcja Autoodtwarzanie może być ograniczona przez Zasady grupy, może być anulowana przez jakiś działający program albo nie działa usługa, którą funkcja Autoodtwarzanie musi uruchomić.

Można wypróbować następujące możliwości:

• Zapytaj administratora sieci, czy funkcja Autoodtwarzanie jest ograniczona przez Zasady grupy, a jeśli tak jest, zapytaj, czym można ją zastąpić.

• Zamknij inne programy, które mogą stwarzać problemy.

• W tym celu należy wykonać następujące kroki:

  1. Kliknij przycisk Start, kliknij polecenie Wszystkie programy, kliknij polecenie Akcesoria, a następnie kliknij prawym przyciskiem myszy pozycję Wiersz polecenia.

  2. Kliknij polecenie Uruchom jako administrator.

  3. W wierszu polecenia wpisz polecenie net start shellhwdetection, a następnie naciśnij klawisz ENTER.

  4. Uruchom ponownie komputer."

ale niestety bez żadnych rezultatów

napisz to co ja Ci napisałem a pomoże na 95%