Autoodtwarzanie płyt

witam

mam bardzo ciekawy problem

otórz chciałabym aby płyty otwierały mi się automatycznie (a nie przez mój komp…)

jest mi to potrzebne w zwiazku z tym że przeważnie korzystam z programów na płytach (otwierających się automatycznie), ale mniejsza o to.

oczywiście wiem jak to zrobić:start, uruchom, gpedit.msc jednak gdy użyje tego polecenia wyskakuje mi komunikat że nie udalo się otworzyć zasad grupy, byc może nie masz odpowiednich praw

sęk w tym, że ja mam te uprawnienia, jestem zalogowana na koncie administratora i kiedyś mogłam otwierać zasady grupy (dopóki przed kompem nie usiadła moja siostra :-x )

zdaję sobie sprawę, że zapewne bez zasad grupy nic nie wskuram dlatego proszę pomóżcie co mam zrobić aby wróciło do normy

Czy wersja Windowsa XP, którą posiadasz to Professional ?? Jeśli nie to chyba będziesz musiał zapomnieć o gpedit.msc ponieważ to działa chyba tylko pod wersją Pro.

Jeśli masz jednak wersję Pro to może spróbuj FIX’a podanego przez De Niro:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 914#713914

Ewentualnie możesz sprawdzić taką ewentualność: start => uruchom => mmc => Plik => dodań/usuń przystawkę => Dodaj => I tutaj znajdź Edytor obiektów zasad grupy lub Zasady grupy i dalej tylko potwierdź. Jednak prawdę mówiąc wątpię w ten sposób.

po dodaniu do rejestru:

Utworzenie przystawki nie powiodło się

Przystawka nie jest utworzona, może nie być zainstalowana właściwie.

Nazwa: Edytor obiektów zasad grupy itd

mam XP-ka Pro

i co teraz??