AutoPatcher 2006

Czy opłaca się to instalować. http://autopatcher.pol.pl/

Wdg. mnie nie. Nigdy nie wiadomo do jakiej wersji językowej łatki się ściągają.

Instaluj łatki poprzez witrynę MS update, a jeśli chcesz optymalizować system to poczytaj posty na forum :wink:

witam.

“aju” pozwolisz , że się nie zgodzę z tobą co do wersji językowych…

przytaczam nazwy plików z kolejnych miesięcy :

AutoPatcher_XP_Apr2006_Polish_Full.exe

AutoPatcher_XP_Mar06_Polish_Full.exe

AutoPatcher_XP_Jun2006_Polish_Full.exe

AutoPatcher_XP_May2006_Polish_Full.exe.

…zawsze wiadomo jaką wersję językową ściągasz. Poza tym nie każdy komputer , który musi lub powinien być zopatrzony w najnowsze łaty ma dostęp do internetu. Zaznaczam ,że nie mam tu na myśli kopii “innaczej legalnych”, których update microsoftu i tak nie uaktualni. Po prostu należy zwracać uwagę jaką wersję patchera się zamierza ściągnąć, a poza tym po odpaleniu wersji angielskiej widać angielskojęzyczny interfejs…

Pozwolę ;] Każdy ma przecież swoje zdanie.

Chciałem tylko napisać iż nie jestem zwolennikiem takich programów.

Zdecydowanie bardziej polecam aktualizację przez MU, choć rzeczywiście: jak komputer bez neta to można spróbować :wink:

można zainstalować. Zawsz tpo można odinstalować. Przed instalacją zrób własne przywracanie systemu. I do dzieła

korzystałem z autopatchera nie raz i nie widze w nim nic złego.

sprawdza się przy częstych formatowaniach itp 8)

Dodam jeszcze , że można oczywiście korzystać z tych instalacji…

na wypadek gdyby instalacja poszła nie tak jak sobie zaplanowałeś…zdarza się.

Ale to nie zmienia faktu , iż nie jestem zwolennikiem instalowania z autopachera coponiektórych dodatków do tuningu systemu z których czasami nieumiejętne korzystanie bywa zabójcze dla windowsa…i twoich danych.Dlatego podczas otwarcia interfejsu zobacz , które i jakie aktualizacje są zaptaszone i nie instaluj, rzeczy co do których nie masz wiedzy i doświadczenia.

powiem Ci z własnej praktyki nie instaluj “calego” AP jak to zrobiłem swego czasu to musiałem niestety zrobić format, ale mądry Polak po szkodzie zainstaluj tylko poprawki krytyczne i zalecanie nic więcej i to na pewno pomoże

ok, dziękuje