AutoPatcher, czy odpali na SP1

Witam. Czy wie ktos czy ten :arrow: http://www.softwarepatch.pl/plik/6389/2 … te_(polski.html

Autopatcher można zainstalować na SP1, czy tylko na SP2 ?

Z góry dziękuję, kosior6 ;]

Tylko na SP2!

adpawl , aha dzękuję, czyli muszę zainstalować SP2 i dopiero potem użyć autopatchera! Dzięki :spoko:

@ kosior6

Jeżeli chcesz być na bierząco z wersjami to zaglądaj tu

wacek4 , oki dzięki, juz po krzyku SP2 zainstalowany system załatany AutoPatcherem Spierpinowym PL a tak szczerze mówiąc brak SP2 już mi troche przeszkadzał ponieważ wiele nowych aplikacji (np. Paint.NET)działa tylko z SP2. Czy po załataniu systemu moge AutoPatchera usunąć?

Tak możesz usunąć

P.S. Jeżeli zależy ci tylko na łatkach to ściągaj wersje lite.

Póżniej ściągaj wersje QUMP (zawiera poprawki z danego miesiaca)

wacek4

Tak też nad tym myślałem, ale czy ta wersja zawiera, też poprawki do IE? bo głównie o nie mi chodzi, ponieważ używam Maxthona, a jak by nie patrzeć to jest IE :stuck_out_tongue:

Aha i jeszcze jedno pytanie, nigdy nie łatałem systemu, teraz od razu załatałem system 93 poprawkami (zawartośc autopatchera), to czy moge czuć się narazie bezpieczny ? Oczywiście z każdym miesiącem nowym będa ściągał kolejne wersje autopatchera, ale czy teraz moge czuć się bezpiecznie ? Oprócz poprawek mam Kerio i Nod32 :]

:spoko:

AutoPatcher zawiera wszystkie poprawki microsoftu

Wersja Full - wszystkie łatki (wydane po SP2) + programy które usprawniają i pomagają chronić system

Wersja Lite - wszystkie łatki (wydane po SP2)

Wersja QUMP - łatki z danego miesiąca (w tym wypadku łatki z sierpnia)

Zawiera wszystki łatki wydane przez microsoft (czyli do IE też)

TAK (o ile na Windowsie można się czuć bezpiecznie :stuck_out_tongue: )

Proponuje jeszcze użyć Windows Worms Doors Cleaner

Już uzywałem…pozamykane porty ;]

Dziękuję…więc będę instalował tylko łatki z tego QUMP.

Dziękuję, kosior6 :spoko: